Tiina Talumees Moestuudio uus kollektsioon taaselustab aastatetaguse elegantsi

Tiina Talumees Moestuudio uus kollektsioon taaselustab aastatetaguse elegantsi

17. septembril tutvustab moelooja Tiina Talumees oma vastvalminud kollektsiooni “Wabariigi naine”. Kollektsiooni inspiratsioon on pärit Eesti esimese Vabariigi aegadest. Loomingut esitletakse  Noblessneri kvartali vanas Valukojas.
 

17. septembril tutvustab moelooja Tiina Talumees oma vastvalminud kollektsiooni “Wabariigi naine”. Kollektsiooni inspiratsioon on pärit Eesti Wabariigi aegadest. Loomingut esitletakse  Noblessneri kvartali vanas Valukojas.

Tiina Talumees Moestuudio igasügisene moeetendus on aastatega kujunenud Eesti moemaailma üheks oodatuimaks sündmuseks. Esitletavad komplektid on inspireeritud 40-ndate meeleoludest.

“Sõjaeelsete ning algusaastate stiili ning kommete kordumatus on inspireerinud mind juba aastaid ja viimaks ometi on see koondunud 2010. aasta sügiskollektsiooni “Wabariigi naine”,” ütleb Tiina Talumees.

Uues kollektsioonis domineerib ajastule iseloomulik äärmuseni lihvitud ja peensusteni väljapeetud linnaprouade välimus. Naiselikke vorme rõhutavad kleidi- ja kostüümilõiked ning peakatted on võtnud tänapäevaselt kantava kuju, kuid säilitanud siiski sünniajale loomupärase stiili ja elegantsi.

“Kollektsioon on pilguheit minu vanaema noorusaega. Mul on olnud õnn vanaema vahendusel tundma õppida paljutki nende murdeaastate elust, seda nii õnnes ja õnnetuses. Usun, et tema daamilikku väärikust on tunda ka minu kollektsiooni komplektides,” selgitab Tiina Talumees.

Moeetendus “Wabariigi naine” leiab aset 17. septembril Noblessneri kvartali vanas Valukojas. Uksed avatakse kell 20.00, etenduse algus kell 21.00. Ajastule omast muusikat mängib Horre Zeigeri BigBand.

Modellidele annavad lihvi Wella ning Max Factor, ürituse salvestab Nokia, külaliste eest hoolitseb Campari.

Moehuvilistel on suurepärane võimalus osta pilet etendusele Tiina Talumees Moestuudiost aadressil Rotermanni 5/Roseni 10 (Rotermanni Kaubamaja teisel korrusel, sissepääs sisehoovist). Piletimüügi lisainfo Moestuudio veebilehel www.tiinatalumees.ee. Ka Campari mängu võitjate vahel loositakse välja 5 kutset kahele. Vaata siit 

Järelpidu toimub klubis BonBon (aadress Mere pst.6e). 


 


Buduaar.ee