Tiina Talumees soovitab moekaupa kiirmoeketist soetada

17 kommentaari
Tiina Talumees soovitab moekaupa kiirmoeketist soetada

Eksklusiivsete ja ihaldusväärsete õhtukleitide looja Tiina Talumees ütleb, et tänapäeval ei ole raske moodne ja stiilne välja näha, sest suuremad moeketid nagu H&M, Mango, Zara pakuvad soodsalt hooajamoodi.

Eksklusiivsete ja ihaldusväärsete õhtukleitide looja Tiina Talumees ütleb Buduaar Shoppingule, et tänapäeval ei ole raske moodne ja stiilne välja näha, sest suuremad moeketid nagu H&M, Mango, Zara pakuvad soodsalt hooajamoodi.

„Tasub vaid sisse astuda mõnda kiirmoeketi poodi, kus hooaja trendid osakondade kaupa välja pandud, ning vali, mis meeldib.”  Tiina soovitab, et kui massimoe kaupluses imelik hakkab ja tekib hirm, et näed välja, nagu tuhanded teised, siis tasuks rõhku panna isikupärale ja klassikale. „Isikupära teeb igale trendile ära,” ütleb moelooja.

Mida uut on kevadmoes?

Armastatud moelooja Tiina Talumees ütleb, et sel kevadel on moevärvide seas ootamatult palju võimsaid ja raskemeelseid toone, isegi musta. ”Aasta 2009 kevad näitab meile just moe jõulisemat külge, seda eriti materjalide ja värvide poole pealt, jätkates pisut kergeloomulisemalt talve trende. Värvid on võimsad, isegi raskemeelsed, näiteks sügavad lillad, silmiergutavad roosad, kollased, ultramariin ja tormise mere toonid.  Õhturõivasteks pakutakse suvele ootamatult palju musta,” kommenteerib Tiina.
Tiina sõnul on sel kevadel aksessuaarid silmatorkavad ja võimsad: „Kui on kümme käevõru käel ja kõndimist takistavad platvormid ümber jalalaba rihmitud, siis võib peaaegu kindel olla, et äärmiselt trendikas välimus on garanteeritud,” naerab Tiina.

Sarnased artiklid