TINA TURNER AVALDAS ootamatu põhjuse, miks ta mitu aastat vahekorras polnud

TINA TURNER AVALDAS ootamatu põhjuse, miks ta mitu aastat vahekorras polnud

Superstaar Tina Turneri autobiograafia “My Love Story” on saavutanud suure kuulsuse üle kogu maailma. Raamat paljastab 78-aastase staari eraelu kohta väga huvitavaid asju ning ka Tina ise pole oma elust ja karjäärist rääkides sõnadega just kõige tagasihoidlikum olnud, vahendab Ilta Sanomat. 

Turner räägib raamatus ka oma intiimelust ja avalikust imidžist, mis staari sõnul erineb väga palju sellest, milline ta tegelikkuses on. Kuigi Turnerit peetakse seksikaks ja pööraseks rokikuningannaks, siis päriselus on ta nagu iga teine tavaline naine, kelle jaoks seks just kõige olulisemate asjade hulka ei kuulu. 

“Ma ei ole kunagi olnud üks neist naistest, kes peavad iga hinna eest seksi saama. Kui ausalt rääkida, siis teinekord olen ka aastaid ilma selleta olnud,” tunnistas naine autobiograafias. 

Ta lisab, et põhjuseks oli tema enda ebakindlus ja hirm selle ees, et kui partner märkab, et tema näol on tegemist täiesti tavalise naisega, siis viimane pettub. “Ärge naerge mu üle, aga olen uue mehega suhet alustades olnud alati ebakindel selles suhtes, kuidas ta mu parukatesse suhtub!”

Nimelt on Turner tunnistanud, et kannab avalikkuse ees parukaid. Kuna ta soovib tihtipeale oma soengut ja stiili muuta, siis kõige lihtsam viis seda teha on kasutada erinevaid parukaid. “Oli alati risk, et kohtun mehega, kes enda arust astub suhtesse Tina Turneriga, kuid hommikul ärgates avastab ennast tavalise Anna Mae kõrvalt,” vihjab Turner oma pärisnimele, Anna Mae Bullockile. 

Sarnased artiklid