TINDERI KOHTING lõppes õõvastava mõrvaga

pilt: Shutterstock

The Sun paberväljaanne

Noormees ei suutnud leppida asjaoluga, et tema endine pruut naudib uue mehe seltskonda ning otsustas sellele punkti panna.

Nimelt kirjutab The Sun, et Southamptonist pärit Vincente Breso-Biosca (30) ja Cristina Ortiz-Lozano (28) tutvusid Tinderi kaudu ning läksid kohtingule.

Vincento sõnul kulges kohting meeldivalt, ent ühel hetkel teatas Cristina, et tema eksmees on tänaval. Paar otsustas pubist lahkuda ning Vincento saatis ta koju. Koduteel rääkis naine, et tema eksmees Abdelaziz El Yechioui Ourzat (30) oli vägivaldne ning et tal oli viinaviga. naine lõpetas selle suhte umbes kuu aega tagasi.

Kui Vincento ja Cristina naise koduni jõudsid, jättis mees temaga hüvasti. Paraku ei teadnud kumbki neist, et tulivihane eksmees luuras samal ajal naise koridoris.

Kui naine korterisse sisenes, järgnes eksmees talle ning ründas naist noaga. Vincente kuulis naise karjatusi, jooksis tagasi, lõi ukse maha ja nägi, et naine lebab põrandal ning eksmees on noaga tema kohal. Vincente jooksis naabri juurde, et politsei kutsuda.

Eksmees pussitas naist üle kahekümne korra ning tappis ta.