Tipp-poliitik Kristiina Ojuland ei lase magamatusel end mõjutada

Tipp-poliitik Kristiina Ojuland ei lase magamatusel end mõjutada

Alati väljapeetud ja kaunis Euroopa Parlamendi liige Kristiina Ojuland (45), kes on ka Eesti välisministri ametit pidanud, on lõpetanud Tartu Ülikooli magistratuuri politoloogia erialal. Lisaks on kaunis naine end täiendanud mitmetel erinevatel koolitustel nii Genfi rahvusvaheliste suhete instituudis kui ka Viini Diplomaatia Akadeemias. Buduaar rääkis Kristiinaga ja uuris, kuidas niivõrd kiire elutempoga naine oma välimuse eest samal ajal hoolitseda jõuab.

Alati väljapeetud ja kaunis Euroopa Parlamendi liige Kristiina Ojuland (45), kes on ka Eesti välisministri ametit pidanud, on lõpetanud Tartu Ülikooli magistratuuri politoloogia erialal. Lisaks on kaunis naine end täiendanud mitmetel erinevatel koolitustel nii Genfi Rahvusvaheliste Suhete Instituudis kui ka Viini Diplomaatia Akadeemias. Buduaar rääkis Kristiinaga ja uuris, kuidas niivõrd kiire elutempoga naine oma välimuse eest samal ajal hoolitseda jõuab.

Parimaks ilunipiks peab Kristiina sihikindlust ja tahtejõudu. “Peale magamata ööd aitab ainult niiöelda “halb iseloom”. Tuleb teha nägu, et midagi pole juhtunud – et ma olen piisavalt väljapuhanud  – ja lihtsalt külmalt edasi liikuda,” ütleb Kristiina, et ta lihtsalt ei näita välja oma magamatust.

Et end tõeliselt värske ja puhanuna tunda, vajab naine tegelikult aga 10 tundi und. “Tavaliselt ärkan kellaga peale 10 tundi magamist, muidugi võimaluse korral võiksin pisut kauemgi magada.” 

Kas ja kui sageli külastab alati hoolitsetud välimusega Kristiina aga ilusalonge? “Mul on kindel ilusalong ja külastan seda korra nädalas.” 

Karin Karu