Tipp-poliitik Kristiina Ojuland hindab kõrgelt Eesti teatrit

Tipp-poliitik Kristiina Ojuland hindab kõrgelt Eesti teatrit

Alati väljapeetud ja kaunis Euroopa Parlamendi liige Kristiina Ojuland (46), kes on ka Eesti välisministri ametit pidanud, on lõpetanud Tartu ülikooli magistratuuri politoloogia erialal. Lisaks on kaunis naine end täiendanud mitmetel erinevatel koolitustel nii Genfi Rahvusvaheliste Suhete Instituudis kui ka Viini Diplomaatia Akadeemias. Buduaar küsis Kristiina käest, millal ta viimati teatris käis ja kuidas hindab ta Eesti teatri taset.

 

Alati väljapeetud ja kaunis Euroopa Parlamendi liige Kristiina Ojuland (46), kes on ka Eesti välisministri ametit pidanud, on lõpetanud Tartu Ülikooli magistratuuri politoloogia erialal. Lisaks on kaunis naine end täiendanud mitmetel erinevatel koolitustel nii Genfi Rahvusvaheliste Suhete Instituudis kui ka Viini Diplomaatia Akadeemias. Buduaar küsis Kristiina käest, millal ta viimati teatris käis ja kuidas hindab ta Eesti teatri taset.

Teatris käis Kristiina viimati eelmisel aastal. “Viimati vaatasin “Mees La Manchast” ja see oli eelmisel aastal. Ma käin keskmiselt kolm kuni neli korda aastas teatris, kusjuures olen juba pikalt oodanud võimalust minna Linnateatrisse “Virginia Woolfi” vaatama, aga kas ei sobi päev või pole pileteid saada,” plaanib Kristiina ühel hetkel kindlasti Linnateatrisse “Virginia Woolfi” etendust vaatama minna. 

Kristiina sõnul käivad Eesti noored üllatavalt palju teatris. “Noori liigub teatris palju ja see on muidugi väga tore. Eesti teater on kõrgel tasemel ja seetõttu ongi piletite saamine paljudele etendustele raske, isegi kui pileti hinnad pole just kõige madalamad. Teater on emotsiooni allikaks, olgu see siis positiivne või kurb, aga ükskõikseks ei jäta ükski etendus kedagi, vähemalt minu arvates,” sõnab Kristiina.

Millal Sina viimati teatris käisid?

Karin Karu