Tippmeikar Reet Härmat: koduloom on pere süda

Tippmeikar Reet Härmat: koduloom on pere süda

Tippmeikar Reet Härmat on jumestuskunstnikuna ning koolitajana iluvaldkonnas leiba teeninud juba rohkem kui 15 aastat. Reet Härmati koostööparnerite nimekiri on pikk: nendeks on nii telekanalid, fotograafid, reklaamiagentuurid, meigibrändide tootejuhid, stilistid kui ka erakliendid. Buduaar rääkis särava ning kauni naisega koduloomade teemal – kas ja milliseid loomakesi korteris pidada võiks?

Tippmeikar Reet Härmat on jumestuskunstnikuna ning koolitajana iluvaldkonnas leiba teeninud juba rohkem kui 15 aastat. Reet Härmati koostööpartnerite nimekiri on pikk: nendeks on nii telekanalid, fotograafid, reklaamiagentuurid, meigibrändide tootejuhid, stilistid kui ka erakliendid. Buduaar rääkis särava ning kauni naisega koduloomade teemal – kas ja milliseid loomakesi korteris pidada võiks?

Reet on ise eluaeg olnud suur loomaarmastaja, just loomad on need, kes tema arvates kodus selle õige tunde tekitavad. “Loomad meeldivad mulle tõesti, kuid korteris elamine tekitab kindlasti teatud piirangud kodulooma võtmisel. Suurt koera kohe kindlasti võtta ei saa, ta oleks ju õnnetu, kui vabalt ringi joosta ei saaks,” ütleb Reet, kes ka ise elab korteris, et kunagi, kui tal on maja suure aiaga, siis kindlasti ei puuduks sealt ka suur koer. 

Hetkel pole Reet oma korterisse ühtegi looma veel võtnud, samas on tal tühi akvaarium juba ootamas. “Ma olen mitu korda mõelnud selle peale, aga lõplikku otsust pole veel teinud. Ei teagi, miks, eks see ole kättevõtmise asi, ühel hetkel kindlasti võtan mõne loomakese. Olen mõelnud kiplkonna peale, mõnes mõttes võiks ju ka hoopis mõne armsa ämbliku võtta,” naerab Reet ning jätkab: “Kassi üle oleks muidugi laps väga õnnelik, aga eks näis.”

Karin Karu