TÕDE ON SELGUNUD: mis juhtub, kui Meghan Markle ja prints Harry lahku lähevad?

Sussexi hertsoginna Meghan Markle ja prints Harry abiellusid selle aasta maikuus. Hiljuti selgus üllatav fakt nende liidu kohta. Nimelt ei pidanud hertsoginna alla kirjutama abieluvaralepingule. Lepingut ei nõudnud ei kuninganna ega ka prints ise ning seega ei pidanud naine millelegi alla kirjutama, kirjutab The Sun. 

Inglismaa kuninglik pere on üks maailma rikkamaid ning nende vara väärtuseks on hinnatud 77 miljardit eurot. Prints Harry vara väärtus on hinnanguliselt 33 miljonit eurot. 

Abieluvaralepingu puudumine on kuninglikus perekonnas tavaline nähtus. Kuningannal on neli last ning kolm neist on lahutuse läbi teinud. Teatavasti polnud kellelgi neist abieluvaralepingut sõlmitud. 

“Leping on staaride seas üsna tavaline, kuid see liit pole sõlmitud kuulsuste vahel, vaid on kuninglik abielu,” kommenteeris Katie Nicholl, kes on kuningliku pere kombeid lähemalt uurinud. Naine kirjutas ka prints Harryst autobiograafia. 

Kui printsess Diana prints Charlesist lahutas, sai ta allikate sõnul umbes 20 miljonit eurot. Lisaks jõudis ta kokkuleppele, et sai koos lastega Kensingtoni palees edasi elada ning sai palee privaatkabinetis tööd edasi teha. Kui prints Harry ja Meghan peaksid lahutama, siis suure tõenäosusega teeksid nad samasuguse kokkuleppe.