TÕELINE ŠOKK: JUSTIN BIEBER kustutas Instagrami konto

TÕELINE ŠOKK: JUSTIN BIEBER kustutas Instagrami konto

Ilmselt on Instagram parim sotsiaalmeediakanal, kus fännid internetis kõige vahetumalt kuulsustega suhelda saavad ning ilma selleta on inimestel raske teada, millega nende iidol igapäevaselt tegeleb. Üks kuulsus, kes enamasti killukesi enda elust just Instagrami kaudu postitab, on megastaar Justin Bieber. Viimastel päevadel toimunud draama viis Bieberi aga nii kaugele, et fännid enam Instagrami kaudu temaga ühenduses olla ei saagi, sest nii uskumatu, kui see ka poleks – noor laulja on oma konto kustutanud.

Ilmselt on Instagram parim sotsiaalmeediakanal, kus fännid internetis kõige vahetumalt kuulsustega suhelda saavad ning ilma selleta on inimestel raske teada, millega nende iidol igapäevaselt tegeleb. Üks kuulsus, kes enamasti killukesi enda elust just Instagrami kaudu postitab, on megastaar Justin Bieber. Viimastel päevadel toimunud draama viis Bieberi aga nii kaugele, et fännid enam Instagrami kaudu temaga ühenduses olla ei saagi, sest nii uskumatu kui see ka poleks – noor laulja on oma konto kustutanud.

Bieber ei teinud seda otsustavat sammu aga seetõttu, et ta sooviks privaatsust või lavalaudadelt seitsme tuule poole kaduda. Tegelikuks põhjuseks on hoopis draama tema ekstüdruku Selena Gomeziga.

Kuna paljud fännid olid kirjutanud arvukalt negatiivseid kommentaare Bieberi tüdruksõbra Sofia Richie kohta, astus noormees oma kaaslase eest välja. Ta postitas oma Instagrami kontole pildi koos Richiega, mille all pealkirjas ähvardas, et kui fännid tema tüdruksõpra ei aktsepteeri, teeb ta oma konto privaatseks.

Kuna Selena oli aastaid Bieberiga väga lähedane, tundis ta, et peab asja kommenteerima. Ta kirjutas Bieberi pildi alla, et noormees võiks hinnata oma fännide pühendumust ja mitte neid ähvardada. Bieberile see ei meeldinud ning sellest algas kommentaarides sõnasõda, mis lõppes sellega, et nooremehel sai kõigest kõrini.

Nüüd olemegi me jõudnud sellesse hetke, kus Justin Bieberil ei olegi Instagrami. Ei ole enam tema selfie‘sid, pilte tema tüdruksõbrast, autodest… On ilmselge, et tema fännid on täiesti löödud. Paljud fännid tunnevad isegi, et Bieberi tegu oli isekas ning nad ei saa aru, miks armastatud laulja neid lihtsalt blokeerima hakkas.

Loodetavasti ei ole Bieberi otsus lõplik, kuid kui on, siis on see lõppude lõpuks ikkagi tema enda otsustada.

Allikas: Bustle.com