Tommy Lee vihkab üle kõige fännifotosid

17 kommentaari
Tommy Lee vihkab üle kõige fännifotosid

Kui tahate olle ansambli Mötley Crüe trummar Tommy Lee`le meele järele, siis ärge paluge meest endaga koos fännifotole, kirjutab Metal Sludge.

Kui tahate olla ansambli Mötley Crüe trummar Tommy Lee`le meele järele, siis ärge paluge meest endaga koos fännifotole, kirjutab Metal Sludge.

Tommy Lee avaldas Facebookis, kuidas ta vihkab fännifotode tegemist.

”Pildistamine, ma vihkan seda! Mind ajab kõige rohkem närvi see, kui inimesed ütlevad, et olen selle oma fännidele võlgu; nemad tõstsid mind sinna, kus ma olen jms. Ma ei ole kellelegi midagi võlgu! Kui ostsin kõik Led Zeppelini plaadid ja kontserdipiletid, ei mõelnud ma kordagi, et ühel päeval on nad mulle foto võlgu! See on vähim, mis nad minu heaks teha võivad.”

Lee vihastab ka selle peale, kui öeldakse, et selliste fotode tegemine on oluline seetõttu, et võib tulla päev, kus enam keegi ei taha sinuga koos pildistada.

”Noh, see päev võib tulla varsti! Pealegi ei ole ma siin selleks, et teiega fotosid teha, vaid selleks, et teie meelt lahutada.”

Lee tuletab meelde, et keegi teine ei tõstnud teda sinna, kus ta on praegu. Ta imestab, miks inimesed üleüldse fännifotosid soovivad. Kas uhkustamiseks?

”Kes kurat tunneb huvi! Kas inimesed muidu ei usu sind, kui sul pole tõestuseks fotot? Noh, olgu nad siis neetud! Ma ei läheks iialgi kelleltki ühispilti nuruma. Ütleksin vaid kiiresti tere ja ehk annaksin kätt. See oleneb täiesti olukorrast. Kui teine on minu kõrval tualettruumis urineerimas, siis ma talle kätt anda ei tahaks. Ja jah, minuga on sedasi kord juhtunud.”

”Või siis, kui olen oma perega söömas ja mingi idioot prantsatab lauda ja palub fotot.”

 

Buduaar.ee