TÖÖTLEMATA FOTOD: naised paljastasid oma tselluliidi kogu maailmale

Instagram on täis imekaunite naiste fotosid, kelle figuur on tõepoolest kadestamisväärne, ent kui palju tõde nendelt fotodelt tegelikult vastu vaatab? Suure tõenäosusega on enamus nendest täiuslikest fotodest töödeldud – eemaldatud on tselluliit ning kõikvõimalikud muud iluvead, mida paljud naised häbenevad.

Tagasi artikli juurde

3 kommentaari

 • triinguess
 • Aki

  Aki

  Muideks suurem osa tselluliidist esineb naistel ja mitte sellel põhjusel et nad laisad on,üks põhjuseid on kehv verevarustus.minu õde kes on 24 aastane on sale neiu ja harrastab sporti juba aastaid,kuid jalgadel esineb sellegipoolest tselluliiti.üldiselt pole teismelise eas neidudel seda,seda esineb rohkem eakatel naistel.õpetuseks sulle neiu,kui sa ei ole asjaga kursis,siis pole vaja tühje sõnu loopida,enne loe ja uuri või koge ise midagi,siis alles tule rääkima.paari aasta pärast avastad ise ennastki sellises olukorras, et mõtled kust küll see tselluliit sinu ilusatele jalgadele sai,siis meenuta neid sõnu mis sa praegu ütlesid.
 • Oehh

  Oehh

  Vaevalt et uhkust tunnevad. Miks peaks kobrutava peki yle uhkyst tundma yldse? Lihtsalt laisad on ei viitsi end kàsile vòtta.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!