Tõusev täht lauljatar Liis Reisner näeb uuel aastal uusi võimalusi ja võite!

Tõusev täht lauljatar Liis Reisner näeb uuel aastal uusi võimalusi ja võite!

18aastane Tartust pärit noor ja andekas lauljatar Liis Reisner, kes 2011. aastal ka saates “Eesti Otsib Superstaari” stuudiovoorudesse edasi pääses ning saates “Laulu-pealinn” Tartut esindas, on lisaks ka kirjutanud sõnad Rolf Roosalu laulule “Memory”. Buduaar uuris, mida ootab neiu aastalt 2012.

18aastane Tartust pärit noor ja andekas lauljatar Liis Reisner, kes 2011. aastal ka saates “Eesti Otsib Superstaari” stuudiovoorudesse edasi pääses ning saates “Laulupealinn” Tartut esindas, on lisaks ka kirjutanud sõnad Rolf Roosalu laulule “Memory”. Buduaar uuris, mida ootab neiu aastalt 2012.

2011. aasta kevadel keskkooli lõpetanud Liis on nüüdsest keskendunud lauljakarjäärile, sest noor naine teab, et raske töö tulemus on seda väärt ja oma muusikaga eestlaste südametesse on tal kindel plaan jõuda.

“Aastavahetuse veetsin sõpradega, hea seltskond ongi ainus, mis loeb ju,” ütleb Liis, et tegelikult polegi niivõrd oluline, kus aasta mööda saata, kõige olulisemad on tõelised sõbrad. “Uuelt aastalt loodan muidugi uusi võimalusi, tutvusi, kindlasti tuleb sellest üks väljakutseid pakkuv aasta, millest kavatsen võtta, mis võtta annab. Muusikamaailmas loodan igal juhul uusi saavutusi,” leiab Liis, et edasi saab minna vaid paremaks.

Armastust täis uut aastat!

 

Karin Karu

Sarnased artiklid