TRAAGILINE ELU: BEN AFFLECK tegi raske kukkumise

"Batmani" staar Ben Affleck on taas sõltuvuse küüsi langenud ning meelemürgiks on alkohol, mis staari juba mitmendat korda võõrutusraviasutusse saadab. Kuigi oma laste emast Jennifer Garnerist on Ben aastaid lahus olnud, on just Jennifer see, kelle poole Ben hädas alati pöördub ja abi ning tuge otsib.

“Batmani” staar Ben Affleck on taas sõltuvuse küüsi langenud ning meelemürgiks on alkohol, mis staari juba mitmendat korda võõrutusraviasutusse saadab. Kuigi oma laste emast Jennifer Garnerist on Ben aastaid lahus olnud, on just Jennifer see, kelle poole Ben hädas alati pöördub ja abi ning tuge otsib.

Nimelt vahendab Daily Mail, et Jennifer saabus kolmapäeva hilisõhtul Afflecki koju, et mees endaga kaasa võtta ja võõrutusraviasutusse viia.

Allikate väitel on Ben esmaspäevast saadik alkoholi tarbinud ning seejärel helistas ta Jenniferile ja ütles, et tal on abi vaja. Jennifer hoolib Benist endiselt ning tahtis talle toeks olla, mis tõttu ta otsustas Beni taaskord välja aidata lootes, et mees sel korral alkoholiküüsist lõplikult välja tuleb.

Jennifer ja Ben andsid lahutuse sisse eelmise aasta aprillis, ent tegelikult on nad lahus juba aastast 2015, mil avalikkuse ette kerkis ka terve rida inetuid intsidente paari eraelust. Nimelt kinnitavad mitmed allikad, et Ben pettis Jenniferi lapsehoidjaga ning lisaks ei meeldinud Jenniferile Beni liigne alkoholi tarvitamine.