TRAAGILINE ÕNNETUS: KOERAD TAPSID beebi ema silme all

TRAAGILINE ÕNNETUS: KOERAD TAPSID beebi ema silme all

Kui enamasti hoiavad koduloomad oma pere beebisid ja isegi kaitsevad neid, siis paraku teatud koeratõugude puhul see ei pruugi kehtida ning loomad võivad beebit isegi rünnata. 34aastane Maria kaotas oma 18kuuse poja Giorgio väga traagilisel moel – perele kuulunud Argentina dogid puresid beebi surnuks.

Kui enamasti hoiavad koduloomad oma pere beebisid ja isegi kaitsevad neid, siis paraku ei pruugi see teatud koeratõugude puhul kehtida ning loomad võivad beebit isegi rünnata. 34aastane Maria kaotas oma 18kuuse poja Giorgio väga traagilisel moel – perele kuulunud Argentiina dogid puresid beebi surnuks.

Kohutav juhtum leidis aset Itaalias Sitsiilias, kus ema jättis oma pisipoja koduõele lastebasseini mängima ning läks ise tuppa, jättes koerad pojaga omavahele. Ühel hetkel märkas ema, et koerad ründavad tema beebit ning ta jooksis aeda, et last päästa ning sai ka ise pureda. Vaatamata kiirele reageerimisele ja beebi haiglassetoimetamisele ei suudetud beebi elu päästa.

Itaalia politsei on algatanud uurimise ning süüdistuse sai ema, kes jättis oma poja üksi õue. 

Argentiina dogi koeratõug ei ole tegelikult mitte kunagi traditsiooniline perekoer olnud ning algselt on nad aretatud jahikoerteks. Inglismaal on isegi keelatud seda tõugu koduloomaks võtta.

Allikas: thelocal.it