TRAAGILINE SURM PEALINNA KOHVIKUS: vennad tapeti jõhkral kombel

TRAAGILINE SURM PEALINNA KOHVIKUS: vennad tapeti jõhkral kombel

Enamasti leiavad vägivaldsed juhtumid aset ööklubides või baarides, ent tänapäeval on ka keset tänavat oht röövi ohvriks või peksualuseks saada. Rootsi pealinnas Stockholmis leidis reedel, 2. detsembril aset traagiline juhtum, kus hukkusid kaks süütut inimest ning vigastustega pääses üks.

Enamasti leiavad vägivaldsed juhtumid aset ööklubides või baarides, ent tänapäeval on ka keset tänavat oht röövi ohvriks või peksualuseks saada. Rootsi pealinnas Stockholmis leidis reedel, 2. detsembril aset traagiline juhtum, kus hukkus kaks süütut inimest ning vigastustega pääses üks.

Rootsi aja järgi pisut enne kella kümmet õhtul astusid Rinkeby linnajaos asuvasse kohvikusse sisse mustades maskides mehed, kes avasid kohe ka automaatrelvadest tule ning tapsid kaks inimest. Vigastada sai veel üks inimene, kes õnneks siiski pääses eluga. Politsei andmetel olid hukkunuteks 20ndates eluaastates vennad.

Seejärel põgenesid kurjategijad sündmuskohalt valge autoga ning viimaste andmete kohaselt ei ole neid siiamaani tabatud. Põhjus, miks niivõrd kohutav sündmus aset leidis ja miks just selles kohvikus, ei ole veel teada. 

Allikas: norwaytoday.info