Treener Peeter Karask: „Juuste värv ega soengu stiil ei tee inimest seksikamaks!

Läbi aegade on arutled naiste juuksetooni üle, kes väidab, et blond on seksikam, kuid ei kõlba abiellumiseks. Teised leiavad, et brünetid ei ole ehk nii seksikad, kuid selle eest on just sobivad abiellumiseks. Nii võttes ei kõla kumbki loogiliselt ega eluterve mõtlemisena..Uurisime treeneri ning saatest „Kaalust alla“ tuntuks saanud Peeter Karaski käest, mida arvab tema: kui oluline on naist puhul juuksevärv?

Läbi aegade on arutletud naiste juustetooni üle. Mõni väidab, et blond on seksikam, kuid ei kõlba abiellumiseks. Teised leiavad, et brünetid ei ole ehk nii seksikad, kuid see-eest on just sobivad abiellumiseks. Nii võttes ei kõla kumbki loogiliselt ega eluterve mõtlemisena… Uurisime treeneri ning saatest „Kaalust alla“ tuntuks saanud Peeter Karaski käest, mida arvab tema sellest, kui oluline on naiste puhul juuste värv?

„Ei, kindlasti kohe juuste värv ega soengu stiil ei tee inimest seksikamaks ega atraktiivsemaks,“ ütleb Peeter. Mees leiab, et pigem värvus ning stiil võib muuta inimese välimust ning sellega võib kaasneda ka enesekindlus, parem enesetunne ja see kokku paneb isiku end seksikana tundma.

Peeter ei kuulu kindlasti ka nende meeste hulka, kes liigitaksid naisi juuste värvi järgi seksikateks ning vähem seksikateks, inimese teevad atraktiivseks kõik asjad kokku, mitte kõigest juuste toon. „Seksikuse mõõdikud (kui nii võib nimetada) on küll igal inimesel erinevad, kuid minu jaoks kindlasti mitte naise juuste värv,“ räägib Peeter Buduaarile.

Buduaar.ee