Triin Randloo ja Kristiina Heinmets-Aigro muljed filmist “Armastus ja teised uimastid”

Triin Randloo ja Kristiina Heinmets-Aigro muljed filmist “Armastus ja teised uimastid”

Endine Bastioni turundusjuht Triin Randloo töötab nüüd Tarkmedia arendusjuhi kohal ning teeb jätkuvalt Naistemaailma saadet. Eksmiss Kristiina Heinmets-Aigro viimane projekt oli Eesti Talendi kohtuniku roll. Triin ja Kristiina olid Buduaari sõprade seas, keda 12. jaanuaril kutsuti Coca-Cola Plazasse vaatama värsket linateost “Armastus ja teised uimastid”. Millised muljed olid naistel filmist, loe altpoolt.  

Endine Bastioni turundusjuht Triin Randloo töötab nüüd Tarkmedia arendusjuhi kohal ning teeb jätkuvalt Naistemaailma saadet. Eksmiss Kristiina Heinmets-Aigro viimane projekt oli Eesti Talendi kohtuniku roll. Triin ja Kristiina olid Buduaari sõprade seas, keda 12. jaanuaril kutsuti Coca-Cola Plazasse vaatama värsket linateost “Armastus ja teised uimastid”. Millised muljed olid naistel filmist?

Kui muidu Triin sellist tüüpi filme ei vaata, üllatas “Armastus ja teised uimastid” teda väga positiivselt. “Tegelikult ma seda tüüpi filme ei käi kunagi vaatamas, aga pean tunnistama, et seekord ei tulnud kordagi mõtet, et tõuseks poole filmi pealt püsti ja jalutaks välja, seega üldmulje oli positiivne. Kaunis valemi järgi kirjutatud film ning muidugi näitlejate töö avaldas ka muljet!” seletas Triin.

Kristiina jaoks oli film segu erinevatest komponentidest ning samuti üllatas teda näitlejate töö. “Ebaharilikult ehe ja tõetruu Armastus. Armastus oma erutavamatel hetkedel kokkulükitud filmiks, sinna juurde prantslaslikku boheemlust, ameerika unelmat ja veidi pisaraid. Casanovalikult parimas kastmes Jake Gyllenhaal ja suurepäraselt hulljulge sooritus Anne Hathawaylt. Lavastaja Edward Zwickilt ootuspäraselt toored ilustamata kaadrid ja emotsionaalselt suured plaanid peategelastest.”

Vaata tervet galeriid külalistest siit!

Tene Sommer