Triin Randloo: Kui muutuda ei julge, pole mõtet tulla stiilimängu

7 kommentaari

Eeloleval laupäeval jõuab TV3 ekraanile uus Buduaari ja Filmimehe suveprojekt, mis kannab nime Suvine Buduaar. Saade on eetris tavapäraselt laupäeva hommikuti kell 10.30 Stilist Triin Randloo ülesanne on luua muutujale uus stiil ning jagada näpunäiteid, kuidas oma stiili paremini välja kanda. Saatejuht Merlyn Uusküla hoiab protsessil kätt pulsil ja kannab hoolt selle eest, et Triinu ideed ja muutuja soovid televaatajani jõuaksid.
Juulikuu esimesel teisipäeval toimusid 5. juulil eetrisse jõudva saate võtted. Esimesel Suvise Buduaari muutujal Sandral lõigatakse maha ja värvitakse ära pikad blondid juuksed ning leitakse uus riietusmisstiil. Stilist Triin Randloo ütleb, et esimese muutujaga oli väga lahe koostööd teha, kuna Sandra lubas ellu viia kõik ideed.
“Tahame anda endast parima, et muutus oleks märgatav ja nauditav nii televaatajale kui muutujale endale”, kommenteerib Triin. “Nendel, kes ei julge muutuda ja ei julge saata endast meikimata pilti, ei ole mõtet ka kandideerida muutumismängu”.

Eeloleval laupäeval jõuab TV3 ekraanile uus Buduaari ja Filmimehe suveprojekt, mis kannab nime Suvine Buduaar. Saade on eetris tavapäraselt laupäeva hommikuti kell 10.30.
Stilist Triin Randloo ülesanne on luua muutujale uus stiil ning jagada näpunäiteid, kuidas oma stiili paremini välja kanda. Saatejuht Merlyn Uusküla hoiab protsessil kätt pulsil ja kannab hoolt selle eest, et Triinu ideed ja muutuja soovid televaatajani jõuaksid.
Juulikuu esimesel teisipäeval toimusid 5. juulil eetrisse jõudva saate võtted. Esimesel Suvise Buduaari muutujal Sandral lõigatakse maha ja värvitakse ära pikad blondid juuksed ning leitakse uus riietusmisstiil. Stilist Triin Randloo ütleb, et esimese muutujaga oli väga lahe koostööd teha, kuna Sandra lubas ellu viia kõik tema ideed.
“Tahame anda endast parima, et muutus oleks märgatav ja nauditav nii televaatajale kui muutujale endale”, kommenteerib Triin. “Nendel, kes ei julge muutuda ja ei julge saata endast meikimata pilti, ei ole mõtet ka kandideerida muutumismängu”.


Kui soovid olla selle suve üks muutujatest, siis ootame e-mailile suvi@buduaar.ee järgmist infot:

* Nimi
* Vanus
* Elukoht
* Mobiili number
* Mõõdud ( rind-vöö-puus ja kinganumber)
* 2 fotot, portree ja täispikk pilt – mitte vanemad kui 2 kuud ja mitte suuremad kui 1MB
* Lühikommentaar, miks sa vajad väikest stiilimuutust
Palume konkureerimiseks mitte saata Orkuti ja teiste suhtemisportaalide profiile


Tingimused kandideerijale:
* sinu töö- ja elustiil võimaldab veeta päeva Suvise Buduaari saatega
* oled valmis läbi tegema väga erineva stiilimuutuse, mida stilist soovitab
* vanus alates 16. eluaastast, alla 18-aastastel on eelduseks lapsevanema kirjalik luba
* Nõustud oma eesnime ning lisatud fotode avaldamisega internetikeskkonnas www.buduaar.ee ning TV3 telesaates „Suvine Buduaar“
* saadetud fotod peavad olema töötlemata ja võimalikult loomulikud