Triin Randloo: mõõduka solaariumi ja homoabielude poolt

Buduaari uues rubriigis "Poolt või vastu" on sel korral pihitoolis saatejuht, stilist ja moelooja Triin Randloo. Triin tunnistab, et ei paneks endale kunagi silikoonrindu ning tal pole midagi homoabielude vastu. "Kuna mul on palju tuttavad, kes on väga toredad, siis viltu ma ei vaataks, kui neil oleks soov abielluda," räägib Triin.

Buduaari uues rubriigis “Poolt või vastu” on sel korral pihitoolis saatejuht, stilist ja moelooja Triin Randloo. Triin tunnistab, et ei paneks endale kunagi silikoonrindu ning tal pole midagi homoabielude vastu. “Kuna mul on palju tuttavad, kes on väga toredad, siis viltu ma ei vaataks, kui neil oleks soov abielluda,” räägib Triin.

Suitsetamine                                                                                                                                                                                                        

Triin: Vastu, kuigi olen proovinud nooruse lolluses seda. Kahjuks tuleb tunnistada, et see õhk, mida igapäevaselt hingame, pole pooltki parem.

Silikoonrinnad
Triin: Täitsa ausalt, siis jätab see osa mind külmaks. Kui looduse poolt pole antud või siis peale lapse sündi, siis miks mitte, kuigi ise endale KINDLASTI ei paneks!

Euroopa Liit
Triin: Tõstan käe ja ütlen JAH. Igatpidi on elu lihtsamaks läinud.

Homoabielud
Triin: Hmmm… see osa pani mind lausa mõtlema, kuna ma ei tea isegi, kas ma ise abielluda soovin. Siiani on abielu mulle vanemate kasvatuse kohaselt olnud väga püha, puhas ja kindlaid reegleid kajastav, kuid kuna mul on palju tuttavaid, kes on väga toredad, siis viltu ei vaataks ma kindlasti, kui neil tuleks soov abielluda.

Surmanuhtlus
Triin: Kindlasti vastu, isegi ei hakka pikemalt kommenteerima, siis ma jääkski siia kirjutama.

Rasvane toit
Triin: Tuleb kuulata n-ö kehahäält, paljud ei tee seda, siis tulevadki ohtlikud dieedid ja kaalukõikumised. Pean tunnistama, et eks minagi olen proovinud dieeti pidada nooruse lollusaegadel. Toit peab olema tasakaalustatud, mida räägivad kõik ajakirjad, kuid kui tuleb ikka peekoniisu, siis mina kätt ette ei pane, vaid lisan sinna kõrvale hoopis salati.

Solaarium
Triin: ma käin solaariumis 3-4 korda aastas, sest meie kliimas päikesevalgust on nii vähe ning solaariumist saab energiat ja jume. Rõhutan, et mõõdukus on märksõna, mitte grillkanastumine. Ja kreemi ei tohi unustada.  

 

Küsitles: Annett Grossfeldt