Triin Randloo paneb kohvipaksu külmikusse

Triin Randloo paneb kohvipaksu külmikusse

Stilist ja moelooja Triin Randloo ilukirurgiat enda peal ei harrastaks, kuid meresoola ja savimaski naudib küll. Buduaar uuris Triinu lemmikuid lähemalt.

Stilist ja moelooja Triin Randloo ilukirurgiat enda peal ei harrastaks, kuid meresoola ja savimaski naudib küll. Buduaar uuris Triinu lemmikuid lähemalt.

Põhjuseid, miks Triin ilus ja särtsakas välja paistab, polegi palju – ta nimelt magab hästi palju ja üritab vältida pingelisi olukordi. „Oma peamise energia saan inimestega suheldes,“ tõdeb ta Buduaarile. Ilu saladuseks pole tal erinevad salongid ja kliinikud, vaid saunas meresoolaga vihtlemine ja savimaski tegemine. „Mul ei ole ilukirurgia vastu mitte midagi, kui on inimesed, kes seda tõeliselt vajavad. Ise ma aga noa alla ei läheks,“ on Triin kindel!
Kuna Triin oli nukude ja karukeste asemel tüdruk, kes eelistas ronida puu otsas ja mängida poistega korvpalli, siis tulid ka esimesed meigikatsetused suhteliselt hilises staadiumis. „Olin vast 16, kui esimese ripsmetušši ostsin. Oh seda kurja, kui vanaisa mul nägi, et ripsmeid värvin – sain kõvasti riielda. Õnneks tuli tädi abiks ja ütles, et kaua ma ikka veel noor olen,“ naerab Randloo, kelle oma tütar end juba kaheaastaselt veekindla huulepulgaga täis joonistas. „Pärast seda hoiab ta mu kosmeetikast eemale, aga kui õige aeg on käes, siis ma annan talle parimat nõu – mida vähem, seda parem,“ teab naine juba ette oma esimesi sõnu tütrele meigi koha pealt.
Ise Triin kosmeetikat kodus ei tee. „Kodus kasutamiseks meeldivadki mulle kõige rohkem meresool ja savimask, aga ma neid ise ei tee. Kohvipaksu panen vaid külmkappi, et seal hea lõhn oleks,“ räägib ta välja oma salanipi.
Oma riietumisstiili Triin Randloo kirjeldada ei oska. „Riietun vastavalt olukorrale ja kuidas tuju on, aga kuna olen riiete sees nii kaua juba olnud, siis eelistan sirgeid lihtsajoonelisi riideid. Ja mugavust!“ räägib naine, kel enda sõnul suuremaid möödapanekuid stiili ja meigi koha pealt olnud pole. „Mu ema on disainer, ju ta teadis, mis mul seljas, kui toast välja läksin. Enamus olid tema õmbleja tehtud asjad.“

 

Getter Lukjanov

Sarnased artiklid