Triin Randloo tütar tahab kleiti saatest Tantsud Tähtedega

Triin Randloo tütar tahab kleiti saatest Tantsud Tähtedega

Kuigi Bastioni turundusjuht ning saatejuht Triin Randloo pole suuremat sorti televiisorivaataja, on siiski ka temal oma lemmikpaar saates “Tantsud Tähtedega”, kelleks on Ženja Fokin ja Aleksandra Žeregelja. Triin rääkis Buduaarile, et sama paari naispoolele disainitud kleit on siiani ka Triinu ning tema tütre lemmikkleit saatest.  

Kuigi Bastioni turundusjuht ning saatejuht Triin Randloo pole suuremat sorti televiisorivaataja, on siiski ka temal oma lemmikpaar saates “Tantsud Tähtedega”, kelleks on Ženja Fokin ja Aleksandra Žeregelja. Triin rääkis Buduaarile, et sama paari naispoolele disainitud kleit on siiani nii tema kui ka tema tütre lemmikkleit saatest.

“Ma pean tunnistama, et ma ei ole pingsalt seda saadet jälginud, kuid seda puhtalt sellepärast, et ma ei ole kõige suurem televiisori fänn. Kuid selline ettevõtmine on väga kift ning olen osalistega kursis. Kõikide ees müts maha, sest tegu ei ole ju lihtsamate killast ülesandega. Imetlen Fokini julgust erineda teistest ja see tuli üllatusena, et ta oli eelmine kord kahe viimase paari seas,” ütleb Triin.

Triinu ja tema tütre lemmikkostüümi kandis eelmises saates Fokini tantsupartner Aleksandra. “Lemmik on siiani Liina Steini disainitud kleit viimasest korrast. Mul tütar juba andis tellimuse sisse, et tahab täpselt samasugust, aga miniversiooni!” täpsustab ta.

Tene Sommer