Triin Sommer põrutas USAsse Maili Nõmmele külla

Triin Sommer põrutas USAsse Maili Nõmmele külla

Ürituste korraldaja ja laulja Triin Sommer võttis kaheks nädalaks aja maha ning sõitis Miamisse külla heale sõbrannale Maili Nõmmele, kes seal tantsijana leiba teenib. Mida puhkus tuua võib, Triin veel öelda ei oska, kuid plaanib seal head ilma nautida ja oma juubelipeo maha pidada.

Ürituste korraldaja ja laulja Triin Sommer võttis kaheks nädalaks aja maha ning sõitis laupäeva hommikul Miamisse külla heale sõbrannale Maili Nõmmele, kes seal tantsijana leiba teenib. Mida puhkus tuua võib, Triin veel öelda ei oska, kuid plaanib seal head ilma nautida ja oma juubelipeo maha pidada.

“Viin Mailile külakostiks isetehtud kõrvarõngad ja eesti muusika plaadi, mille tema jaoks kokku panin,” ütleb Triin ja lisab, et plaadil on peamiselt armastatud muusiku Maarja laulud. 

Eesti kaunitarid armastavad viimasel ajal oma sünnipäevaks Ameerikasse sõita. Alles see oli, kui laulja Janne Saar sõitis sünnipäevaks Ameerikasse. Ka Triinu ootab puhkuse ajal ees suur tähtpäev. Ta saab novembri lõpus 25-aastaseks. “Eks kindlasti hakkame ka sünnipäeva pidama. Kus ja kuidas, on meil veel paika panemata.”

 

 

Buduaar.ee