Triin Sommeri arvates ei ole Eestis staare!

19 kommentaari

/Rubriik: 7/  Oleme vaatamata tihedale töögraafikule kinni püüdnud Triin Sommeri, kes vastab sel nädalal Buduaari /Rubriik 7/ küsimustele. Endine artist Trinity töötab reklaamiaegentuuris projektijuhina ning toimetab ajakirjas Just! seltskonnaveergusid. 

/Rubriik: 7/ 

Oleme vaatamata tihedale töögraafikule kinni püüdnud Triin Sommeri, kes vastab sel nädalal Buduaari /Rubriik 7/ küsimustele. Endine artist Trinity töötab reklaamiaegentuuris projektijuhina ning toimetab ajakirjas Just! seltskonnaveergusid. 

1. Mis on Sinu isiklik arvamus sellest üldlevinud inglise keelsest väljendist ”There is no such thing as bad publicity” (ehk siis, et halba reklaami pole olemas).
Jah ma nõustun sellega, sest reklaam on reklaam, olgu see siis persooni, firma või toote promomine ükskõik millisel moel. Inimesed on nõus maksma miljoneid, et meelde jääda ja kui mõni persoon saab seda täiesti tasuta ja kui ta oskab seda veel enda kasuks ära ka kasutada, siis miks mitte.

2. Paljud avaliku elu tegelased Eestis väidavad tagasihoidlikult, et Eestis pole staare, et on tuntud inimesed. Mis Sina arvad, kas Eestis on staare? Kes on ”staar” Sinu mõistes?
Ma kahjuks pean nõustuma sellega ja jagan paljude arvamust, et Eestis pole staare, vaid tuntud inimesed. Nii väikses riigis nagu seda on meie armas Eestimaa, on staaritsemine naeruväärne ja  koomiline. Staar on minu jaoks väga tuntud inimene maailma mõistes, mitte ühe pisikese riigi mõistes, kus iga FHM-i kaanel olev tšikk hakkab ennast suureks staariks pidama ja nö. staari mängima.

3. Palun nimeta oma äranägemise järgi 7 tähtsamat asja, mida inimene peaks kindlasti elujooksul kogema-tegema?
Seda küsimust oleks hea küsida minult 10 aasta pärast, sest usun, et siis oleks, mida analüüsida ja mõelda. Mõelda, mis tegemata jäi ja mis oleks võinud olla teisiti.
Usun, et kui inimene teeb seda, mida ta armastab, siis see on osa teest õnneni ja rahulolutundeni.

4. Millised oleksid 7 tööpakkumist, mida Sa tagasi ei lükkaks?
Olen hetkel rahul oma projektijuhi ametikohaga Outline Reklaamiagentuuris ja naudin täiel rinnal oma loovat ja põnevat tööd.

5. Millised oleksid Sinu 7 soovitust vaba aja veetmiseks?
Mul on alati unistuseks  ja eesmärgiks olnud, et  leiaksin endale töö, mis oleks ühtlasi mu valik ka vabal ajal ja ma olen selle leidnud. Teiseks ja väga oluliseks vaba aja veetmise võimaluseks pean pere ja lähedastega olemist, sest kunagi ei tea, kauaks sulle neid kalleid inimesi on antud…

6. Nimeta palun 7 asja, mida Sa endale ihkaksid osta, aga pole veel mingil põhjusel ostnud?
Kui aus olla, siis kõik, mida ma tõeliselt ihkan  ja millest hoolin on  mul juba olemas ja täiesti tasuta…Kallid ja ustavad sõbrad, armastav pere ja meelepärane töö.

7. Palun nimeta 7 oma lemmik meigi- või hooldustoodet?
Dior Show ripsmedušš
Chaneli jumestuskreem
Arteco huulepulga aluskreem
Clarinsi näokreemid
Guerlaini puuder
Biothermi kehakreemid

/Toimetas Merlyn Uusküla/