Triin Tulev: Jumaldan head muusikat ja tantsimist

20 kommentaari
Triin Tulev: Jumaldan head muusikat ja tantsimist

Neli aastat Singapuris, Tais ja Hongkongis elanud ning töötanud 26-aastane ööklubi kliendisuhete juht, modell ja DJ Triin Tulev on üks tuntumaid ning samuti esimesi naissoost DJ-sid kogu Eestis. Buduaar küsis Triinu käest, mis teda oma ameti juures kõige rohkem paelub ja kes on tema enda lemmikud naissoost DJ-d Eestis.

Neli aastat Singapuris, Tais ja Hongkongis elanud ja töötanud 26-aastane ööklubi kliendisuhete juht, modell ja DJ Triin Tulev on üks tuntumaid ning samuti esimesi naissoost DJ-sid kogu Eestis. Buduaar küsis Triinu käest, mis teda oma ameti juures kõige rohkem paelub ja kes on tema enda lemmikud naissoost DJ-d Eestis.

Triin on alati jumaldanud head muusikat ja südamest tantsimist: “See hea feeling, mis tekib, kui näed, et inimestel tantsuplatsil on käed taeva poole ja juuksed lehvivad – nad tantsivad vabalt ja tunnevad ennast suurepäraselt. Just selle pärast ma oma ametit nii väga armastangi. Ma saan selle kaudu jagada kõiki neid positiivseid emotsioone, mis tantsimise ja hea muusikaga kaasnevad.”

Kuna naissoost DJ-sid oli veel mõni aasta tagasi väga vähe, siis kuulab Triin neid alati suure huviga. Küsisime ka, kes on Triinu isiklik lemmik Eestis. “Viimaste kuude jooksul olen Eestis kuulanud mitut naissoost DJ-d, üheks neist oli Heidy Purga, kes on ka minu vaieldamatu lemmik omas valdkonnas. Just Heidyga, muide, mängisin minu jaoks esimest korda elus plaate kaheksa aastat tagasi. See oli kusagil Pärnu underground klubis ja no tõesti – Heidy oli siis ja on nüüd super,” tunnustab Triin ja lisab veel: “Tunnen vist enamikke Eesti DJ-sid, eks kindlasti on siin vahepeal uusi ka juurde tulnud, kuid vanu tegijaid tean üsna hästi. Palju väga häid, ilusaid ja originaalseid käekirju.”

Seda, et enamik naissoost DJ-d näevad väga kaunid välja ja kasutavad oma välimust ka ametialaselt ära, teab Triin suurepäraselt: “Paljud mõtlevad, et miks ka mitte, sest nii lihtne on ju kasutada ära oma välimust ja puhtalt seda müüa. Paraku on siiski natuke kurb, kui DJ läheb puldi taha ja paneb mängima eelnevalt kokkumiksitud plaadi ehk siis ise ei näe see inimene üldse vaeva, et rahvani midagi tõeliselt erilist tuua. Ta näeb puldi taga hea välja ja sellest peaks siis rahvale piisama, soovilugusid pole tarvis selliste DJ-de käest küsida, kuna nende miksid koosnevadki turvalistest raadiohittidest” ütleb Triin, et tema arvates võiks vaatamata sellele, kui hea sa välja näed, oma tööd siiski südamega teha ja sellist ärimudelit tema väga respekteerida ei oska.

 

Karin Karu