Triin Tulev soovitab kõigile filmi ”Vesi Elevantidele”

51 kommentaar
Triin Tulev soovitab kõigile filmi ”Vesi Elevantidele”

  Möödunud kolmapäeval kutsus Buduaar sõbrad ja koostööpartnerid Coca Cola Plaza-sse, et vaadata koos filmi „Vesi Elevantidele” eellinastust. See on eepiline jutustus armastusest kahe teineteist leidnud inimese vahel, kes enda õnnetuseks elavad maailmas, kus armastus on luksus, mida üksnes vähesed ja privilegeeritud võivad endale lubada. Et tuua teieni vahetut filmielamust, uurisime DJ ametit pidavalt Triin Tulevilt, kuidas talle film meeldis.
 

Möödunud kolmapäeval kutsus Buduaar sõbrad ja koostööpartnerid Coca Cola Plaza-sse, et vaadata koos filmi „Vesi Elevantidele” eellinastust. See on eepiline jutustus armastusest kahe teineteist leidnud inimese vahel, kes enda õnnetuseks elavad maailmas, kus armastus on luksus, mida üksnes vähesed ja privilegeeritud võivad endale lubada.

Et tuua teieni vahetut filmielamust, uurisime DJ ametit pidavalt Triin Tulevilt, kuidas talle film meeldis.

 

Kuidas jäid rahule uue filmiga?

Ma jäin väga rahule. See oli suurepärane elamus!

Mis sulle selle filmi juures meeldis?

Kogu casting oli uskumatult hea. Filmi süžee oli niivõrd haarav, et kahe tunni jooksul kordagi igav ei hakanud.

Kellel sa soovitaksid minna vaatama filmi „Vesi Elevantidele”?

Selle filmi omaks- või vastuvõtmine oleneb hästi palju hetkelisest meele-seisundist. Kui oled antud momendil või üldse nõrganärviline vägivalla suhtes, siis pakub see film kindlasti pinget, kuid võib-olla tuleb vaatamine veidi edasi lükata! Minu jaoks oli see aga suurepärane film – soovitan tõesti kõigile, kel seiklusjanu ja igatsus midagi täiesti uut näha. Aga jah, elamuse saavad sellest filmist küll kõik erineva.

 

Vaata filmi treilerit siit

 

 

Annett Grossfeldt