Triin Tulev: usun tingimusteta armastusse!

Juba üle kahe aasta Tais resideeruv Triin Tulev sai Eestis tuntuks telesaatest "Lihtne Elu", kuid nüüd teenib kaunitar leiba hoopis DJ ja modellina. Triin avaldas Buduaarile, et usub tingimusteta armastusse, kuid nimetab siiski mõned eelistatud isikuomadused.


 

Juba üle kahe aasta Tais resideeruv Triin Tulev sai Eestis tuntuks telesaatest “Lihtne Elu”, kuid nüüd teenib kaunitar leiba hoopis DJ ja modellina. Triin avaldas Buduaarile, et usub tingimusteta armastusse, kuid nimetab siiski mõned eelistatud isikuomadused.

Triinu jaoks kehtivad mingid kriteeriumid mitte ainult meeste, vaid kõikide jaoks. “Iga inimene peab leidma kõigepealt iseenda ja siis kaaslase. Aga üldiselt peaks inimene, mitte ainult mees, olema enesekindel, hooliv, heatahtlik. Rahvusel ei ole armastusega mitte mingit seost.” Kaunitar usub siiski tingimusteta armastuse olemasolusse! ” Kõigepealt tuleb endale selgeks teha, mis on armastus. Tingimusteta armastus? Kui armastus on puhas, siis jah, sellisesse armastusse usun ma küll.”

Tene Sommer