Triin Tulev veedab jõulud Tais catwalkil

Kahe aasta eest Taisse elama kolinud Triin Tulev (24) kogus eestlaste seas tuntust eelkõige telesarjas "Lihtne Elu" koos Sille Suttinguga. Modell ja DJ rääkis Buduaarile, et sel aastal veedab ta jõulud ja aastalõpu töiselt!

"Jõulud veedan seekord catwalkil neli päeva järjest, esitledes Make Up Store'i. Peale seda veedan mõnusalt aega sõpradega ja mängin mõnel peol muusikat," räägib Triin. Hoolimata kiirest graafikust jõulude ajal on Triinu jaoks kõige olulisem rahu. "Jõulude ajal on minu jaoks tähtsaim rahu. Igal ajal on minu jaoks tähtsaim rahu."

Eestisse kaunitar sel aastal tulemas ei ole, sest ka aastavahetusel teeb Triin tööd. "Eestisse kahjuks selle aasta sees enam ei jõua mitte kuidagi, ka aastavahetusel mängin Singapuris muusikat," jutustab ta.

 

Kahe aasta eest Taisse elama kolinud Triin Tulev (24) kogus eestlaste seas tuntust osaledes telesarjas “Lihtne Elu” koos Sille Suttinguga. Modell ja DJ rääkis Buduaarile, et sel aastal veedab ta jõulud ja aastalõpu töiselt!

Triinu karjäär modelli ja DJ’na läheb Tais ülesmäge. “Jõulud veedan seekord catwalkil neli päeva järjest, esitledes Make Up Store’i. Peale seda veedan mõnusalt aega sõpradega ja mängin mõnel peol muusikat,” räägib Triin. Hoolimata kiirest graafikust jõuluajal on Triinu jaoks kõige olulisem rahu. “Jõulude ajal on minu jaoks tähtsaim rahu. Igal ajal on minu jaoks tähtsaim rahu.”

Eestisse kaunitar sel aastal tulemas ei ole, sest ka aastavahetusel teeb Triin tööd. “Eestisse kahjuks selle aasta sees enam ei jõua mitte kuidagi, ka aastavahetusel mängin Singapuris muusikat,” jutustab ta.

Tene Sommer