Triinule toodi voodisse sünnipäeva-šampanja

17 kommentaari

Tänane sünnipäevalaps Triin Pilt (Tulev), kes sõbranna Sillega paari aasta eest teleekraani vahendusel maaelu maitses, tunnistas Buduaarile, et praegu suuremat pidu pole oodata. “ Teen sõpradele sünnipäevapeo hiljem, koos ühe uue ööklubi avamisega”. Kuna Triinul on sünnipäev isaga samal päeval, siis tehakse sünnipäevaõhtusöök pere ringis. " Plaanime õhtul perega sushit süüa", räägib Triin. Buduaar uuris, kuidas üllatas Triinu sünnipäeva puhul tema abikaasa. “ Hommikul, kui silmad lahti tegin, läks Musu ruttu alla kööki, sahkerdas seal midagi ja tuli siis sünnipäevalaulu lauldes trepist üles. Tal oli suur kimp roose, minu lemmikšampanja ja tükk minu lemmikut Aleksandri kooki käes”, rääkis Triin õhinal oma hommikusest äratusest.

Tänane sünnipäevalaps Triin Pilt (Tulev), kes sõbranna Sillega paari aasta eest teleekraani vahendusel maaelu maitses, tunnistas Buduaarile, et praegu suuremat pidu pole oodata. “ Teen sõpradele sünnipäevapeo hiljem, koos ühe uue ööklubi avamisega”.

Kuna Triinul on sünnipäev isaga samal päeval, siis tehakse sünnipäevaõhtusöök pere ringis. " Plaanime õhtul perega sushit süüa", räägib Triin.

Buduaar uuris, kuidas üllatas Triinu sünnipäeva puhul tema abikaasa. “ Hommikul, kui silmad lahti tegin, läks Musu ruttu alla kööki, sahkerdas seal midagi ja tuli siis sünnipäevalaulu lauldes trepist üles. Tal oli suur kimp roose, minu lemmikšampanja ja tükk minu lemmikut Aleksandri kooki käes”, rääkis Triin õhinal oma hommikusest äratusest.