Trinity värvis end brünetiks

image_141411Trinityna tuntud lavakaunitar, Emerand Kinnisvara maakler Triin Sommer võttis sel sügisel ette kardinaalse imagomuutuse ja värvis oma blondid kiharad  joonelt tumepruuniks! Kuigi tegusast kinnisvaraleedist sai septembris ka Mainori Kõrgkooli ärijuhtimise ja turunduse eriala tudeng, pole Triinu sõnul blondist brünetiks muutumise taga soov asjalikum välja näha.
Triin lihtsalt tüdis.
”Olin juba kaheksa aastat blond olnud! Ja kuna mu loomulik juuksevärv on enam – vähem sama tume nagu praegu, mõtlesingi, et miks mitte proovida vahelduseks olla tumedapäine,” selgitas Triin Buduaarile. Loomulikult ei võtnud ta asja ette uisa – päisa, vaid usaldas töö oma lemmiksalongi lemmikjuuksurile:  ”Kuna nad kasutavad  Joico tooteid, mille värvides on sees ka ravivad ja niisutavad komponendid ning protseduuri juurde kuulub ka juusteravi, siis on tulemus super,” on Triin rahul. Ja ilus inimene on igat moodi ilus! Oma blondi – aastatel on Trinity võitnud mitmeid  iludusvõistlustel ja käinud ära isegi Miss Worldil, ning ka brünetina ei pälvi ta sugugi vähem komplimente. Tõsi,  esialgu kippusid tuttavad teretamata mööduma.   
Elukaaslasel võttis Triinu totaalse soengumuutusega harjumine küll veidi aega, aga nagu Triin naerab  – oma mehele meeldivat ta mehe enda sõnul mõlemas variandis, nii blondi kui brünetina. Ja mida pikemad juuksed, seda ilusamad! Saladuskatte all teab Buduaar vihjata, et  nädalavahetusel toimuval ilumessil kavatseb Trinity juuksemodellina juuksepikendused pähe panna.