Tubli naine! Demi Lovato on õppinud oma kurvikat keha armastama: PILDID

Tubli naine! Demi Lovato on õppinud oma kurvikat keha armastama: PILDID

Lauljatar Demi Lovato (22) kannatas teismeeas söömishäirete all ning tundis end oma kehas õnnetuna. Nüüd on see aga kauge minevik, sest Demi tunneb end õnnelikuna täpselt nii nagu ta on – kurvikas ja selle üle uhke! Selle tõestuseks postitas ta enne 2015 aasta saabumist oma Instagrami kontole fotod, millest üks on tehtud 2014 aasta alguses ja teine 2014 aasta lõpus. Veelgi inspireerivam on aga tekst, mille Demi piltide juurde lisas.

Lauljatar Demi Lovato (22) kannatas teismeeas söömishäirete all ning tundis end oma kehas õnnetuna. Nüüd on see aga kauge minevik, sest Demi tunneb end õnnelikuna täpselt nii nagu ta on – kurvikas ja selle üle uhke! Selle tõestuseks postitas ta enne 2015. aasta saabumist oma Instagrami kontole fotod, millest üks on tehtud 2014. aasta alguses ja teine 2014. aasta lõpus. Veelgi inspireerivam on aga tekst, mille Demi piltide juurde lisas.

Demi kirjutas piltide juurde nii: “Ma olin ilus siis ja ma olen ilus praegu. Aasta 2014 oli minu jaoks eriline, ma keskendusin muudatuste tegemisele oma elus – eesmärgiks oli parem tervis, tasakaal ning järjepidevus. Sa ei pea ootama uue aasta algust, et endale uusi eesmärke seada. Kõige olulisem on iseennast armastada ja oma keha eest hoolitseda. Hinda oma keha, hoia seda ja kui sa seda tõepoolest teed, siis see paistab välja …”

Siin on foto, mille Demi oma Instagrami kontole postitas: 

Vasakpoolne foto pärineb 2014. aasta algusest ning parempoolne aasta lõpust!

Väga õige suhtumine, millest tasub kindlasti eeskuju võtta! Armasta ennast ja oma keha, see ongi kõige olulisem!