Tugev naine! Annely Peebo suudab igale ahvatlusele “ei” öelda

Tugev naine! Annely Peebo suudab igale ahvatlusele “ei” öelda

Rahvusvaheliselt hinnatud Eesti esimetsosopran Annely Peebo, kes kasvatab kodus kahte poega Leoni ja Laurit, peab oma töö tõttu alati kaunis ning hoolitsetud välja nägema. Kuid milliseid riideid armastab Annely vabal ajal kanda? Ning kas nii suurepärases füüsilises vormis oleval naisel on ka mõni nõrkus – näiteks mõne söögi vastu? Buduaar uuris järgi.

Rahvusvaheliselt hinnatud Eesti esimetsosopran Annely Peebo, kes kasvatab kodus kahte poega Leoni ja Laurit, peab oma töö tõttu alati kaunis ning hoolitsetud välja nägema. Kuid milliseid riideid armastab Annely vabal ajal kanda? Ning kas nii suurepärases füüsilises vormis oleval naisel on ka mõni nõrkus – näiteks mõne söögi vastu? Buduaar uuris järgi.

Millistes riietes tunneb Annely end ise kõige mugavamalt? “Minu vabaaja riietus on sportlikult elegantne, kannan meelsasti pükse, sest erialaliselt seda võimalust ei ole,” tunnistab Annely, et kui vähegi võimalik, tõmbab ta jalga mugavad, kuid samas naiselikus stiilis püksid.

Lemmiksööke on Annelyl mitmeid. “Samas võin kindlalt väita, et mul pole mingit probleemi ükspuha mis söögile “ei” öelda, kuigi tõesti neid toite, mis mulle maitsevad, on mitmeid. Ennekõike eelistan aga Jaapani kööki ning samuti olen suur maiasmokk,” tõdeb Annely, et ka tema kuulub nende naiste hulka, kes magusat väga armastavad, kuid vajadusel suudab ta “ei” öelda ka oma lemmiksöökidele.

Kuid millist vett Annely eelistab? Kas ta oleks nõus ka kraanivett jooma? “Tegelikult sõltub kõik kraaniveest. Kui see on sama puhas ja maitsev kui Austrias, siis kindlasti eelistan kraanivett. Kuid kogemus on näidanud, et puhast ja ilma kõrvalmaitseta kraanivett leiab maailmas väga harva, seega üldjuhul joon ma pigem pudelivett, näiteks Eviani,” tunnistab Annely.

Karin Karu