Tule saa osa! Diana Klas ja Jüri Aarma astuvad avalikku vestlusringi

Tule saa osa! Diana Klas ja Jüri Aarma astuvad avalikku vestlusringi

Sellel pühapäeval, 15. veebruaril kell 16:00, leiab Tallinnas, restoranis Karl Friedrich aset Jüri Aarma ning Diana Klasi vestlusring, kus külalised saavad osa nii huvitavast vestlusest kui kaunitest meloodiatest.

Sellel pühapäeval, 15. veebruaril kell 16:00 leiab Tallinnas restoranis Karl Friedrich aset Jüri Aarma ning Diana Klasi vestlusring, kus külalised saavad osa nii huvitavast vestlusest kui kaunitest meloodiatest.

Pühapäeva pärastlõunane kvaliteetaeg on sobiv nautimaks järjekordset üritust sarjast “Eesti Lugu”, milles näitleja ning lehetoimetaja Jüri Aarma usutleb huvitavaid persoone. Seekordseks külaliseks on näitlejanna Diana Klas, kes ei ole mitte ainult intervjueeritav, vaid pakub kohalviibijatele ka elamust kaunite meloodiate näol.

Enamus teab Dianat nii teleseriaalist kui ka teatrirollidest. Siiski on näitleja tegelenud veel väga mitmete erinevate projektidega, alates heategevusest kuni koolitusteni välja.

Jüri Aarma roll vestluse vedajana lubab arvata, et käsitletavad teemad on teistsugused, huvitavad ning avavad näitlejanna erinevaid külgi. Kui tavaliselt on sellelaadset vestlust võimalik näha televisiooni vahendusel, siis seekord on kohalviibijatel võimalik saada vahetu elamus.

Inimesed on vähem kokku puutunud Diana muusikalise andega ning sõbrapäevajärgsel pühapäeval rõõmustabki Diana Klas kohalviibijaid tundeliste vene romansside ja sarmikate prantsuse šanssoonidega. Samuti on võimalik kuulata kahte vestluskaaslast koos musitseerimas.


Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja