Tule stiilimängu

Juba 5.oktoobril leiab aset kauaoodatud ilumess Ilu Sõnum. Buduaar muutab  kaks lugejat messi raames oma ala spetsialistide käe all staariks. Seekord teeme kahe osalejaga muutust, kuna staar, keda me järgime on kahenäoline ja kord tütarlapselikult ülitrendikas ning teisalt glamuuri diivalikult naiselik.

Juba 5.oktoobril leiab aset kauaoodatud ilumess Ilu Sõnum. Buduaar muutab  kaks lugejat messi raames oma ala spetsialistide käe all tuntud staari sarnaseks. Seekord teeme kahe osalejaga muutust, kuna staar, keda me järgime, on kahenäoline – kord tütarlapselikult ülitrendikas ning teisalt glamuuridiivalikult naiselik. Et teada saada, kes on see omapärane kuulsus, tuleb lugeda meie ajakirja talvenumbrit.

Kui soovid läbi teha muutumismängu, siis ootame sinu pilti, kontaktandmeid ( ka telefoninumber) e-mailile konkurss@buduaar.ee Lisaks pead arvestama sellega, et muutumismäng leiab aset juba 5.-6. oktoobril Tallinnas toimuval ilumessil.  Ilumessil on esindatud iluvaldkonna profesionaalid, kes hakkavad meie kahe muutujaga tööd tegema. Lõikame soengu, värvime, vajadusel paneme juuksepikendused, teeme jumestuse ning stilistika. Kõik selle jääduvustab fotograaf ning kajastame muutused Buduaar Shoppingu talvenumbris. Miks mitte võtta pime sügis vastu tõelise muutusega ja üllatada tuttavaid  uue päikeselise ja trendikalt staariliku imagoga.

 PS! KÕIGIL, KES SAATSID OMA PILDI ENNE 1.OKTOOBRIT, PALUME SEDA VEELKORD TEHA, KUNA SERVERIVAHETUSEGA LÄKS OSA INFOT KADUMA.