Tunnustatud pesudisainer Kriss Soonik: “Eesti naised julgevad rohkem katsetada”

Tunnustatud pesudisainer Kriss Soonik: “Eesti naised julgevad rohkem katsetada”

Londonis resideeruva noore ja eduka Eesti pesudisaineri Kriss Sooniku looming on tuntud ning armastatud paljude välismaiste kuulsuste seas, tema pesudisain on jõudnud ka maailmakuulsa ajakirja Elle ostusoovituslehekülgedele. Lisaks on Krissi loomingut tunnustanud kaks ülemaailmselt tuntud pesuportaali Lingerietalk ning Petite-Coquette. Buduaar uuris noore moedisaineri käest, kelle pesu on müügil nii Eestis kui ka Londonis, millist pesu ta ise kanda armastab ja mil moel erinevad tema arvates eestlaste ning inglaste pesu ostmise eelistused.
 

Londonis resideeruva noore ja eduka Eesti pesudisaineri Kriss Sooniku looming on tuntud ning armastatud paljude välismaiste kuulsuste seas, tema pesudisain on jõudnud ka maailmakuulsa ajakirja Elle ostusoovituslehekülgedele. Lisaks on Krissi loomingut tunnustanud kaks ülemaailmselt tuntud pesuportaali Lingerietalk ning Petite-Coquette.

Buduaar uuris noore moedisaineri käest, kelle pesu on müügil nii Eestis kui ka Londonis, millist pesu ta ise kanda armastab ja mil moel erinevad tema arvates eestlaste ning inglaste pesu ostmise eelistused.

Kui tegelikult võiks arvata, et eestlased eelistavad pigem tagasihoidlikku pesu, siis üllatusena päris nii see polegi, ütleb Kriss. “Mõnes mõttes on väga raske eristada, kumb siis väljapaistvamat pesu eelistab, kas Eesti või Inglise naine, sest meie klienditüüp on riigist riiki sarnane. Siiski ka mulle endale tundub suure üllatusena, et Eestimaa naine on tegelikult loomult palju seiklus- ja proovimishimulisem. Nad pööravad ka rohkem tähelepanu kogu oma välimuse tervikule, alates meigist, soengust, riietuse ja aluspesuni välja,” hoolitsevad eestlased Krissi hinnangul oma välimuse eest tunduvalt rohkem ning julgevad ka katsetada.

Millist pesu aga Kriss ise igapäevaselt kanda armastab? “Lemmikvärviks on kindlasti must ja stringidele eelistan boksereid.”

Kriss, kelle kiire elutempo tal väga puhata ei lasegi, tähistas eile oma 29. sünnipäeva ja seda üsnagi lihtsalt, linnast eemal. “Sõidame poiss-sõbraga mootorrattaga nädalavahetuseks Inglismaa loodust avastama ja värsket õhku hingama. Saab veidike linnamürast eemale ja lihtsalt mõnusat olemist nautida.”

Karin Karu