TUNTUD BLOGIJA AVALDAS, kui suure summa võib teenida ühe Instagrami fotoga

Sotsiaalmeedia on muutunud raha teenimise ja koguni enda ülalpidamise viisiks. Populaarne blogija Bianca Ingrosso avaldas, kui palju võib Instagrami piltidega tegelikult teenida.

Bianca Ingrosso on üks Rootsi populaarsemaid blogijaid ja sotsiaalmeediastaare. 23-aastane Ingrosso peab elustiiliblogi, kus ta avaldab kauneid pilte enda igapäevaelust, esitleb oma lemmiktooteid, soovitab restorane ja reklaamib koostööpartnerite tooteid.

Instagramis on naisel üle 600 000 jälgija, kes jälgivad suure uudishimuga Bianca reisifotosid, kalleid riideid, meigivahendeid ja maitsvaid restoranieineid. Bianca avaldab lisaks kaunitele argifotodele oma kontol ka koostööpartnerite reklaampostitusi.

Ingrosso avaldas hiljuti, milline sotsiaalmeediastaari elu tegelikkuses välja näeb. Muuhulgas sõnas ta, et lisaks sellele, et sotsiaalmeedia abil võib elada, võib selle abil ka rikkaks saada.

“Instagrami foto on kõige kallim reklaam, mida firma endale osta võib,” selgitas naine.

Ingrosso sõnul võib ta ühe pildi eest saada lausa 150 000 kuni 200 000 Rootsi krooni, mis teeb ligikaudu 15 000 või 20 000 eurot. Ta lisas, et ideaalse postituse tegemine on üllatavalt keeruline ja nõuab palju tööd ning seetõttu varieerub ka hind. Ühe pildi loomiseks võib minna koguni pool päeva.

Vaata naise Instagrami kontot siit

 

allikas: Ilta Sanomat