TUNTUD INSTASTAAR PAISKAS müüki enda pesuvee – vesi müüdi läbi 3 päevaga

TUNTUD INSTASTAAR PAISKAS müüki enda pesuvee – vesi müüdi läbi 3 päevaga

Tuntud Instagramistaar Belle Delphine teatas hiljuti oma 3,9 miljonile jälgijale, et kavatseb müüki paisata enda pesuvee. Pudelites olev pesuvesi tuli müügile naise online poes hinnaga 30 dollarit ning oli lausa nii nõutud kaup, et toode müüdi läbi 3 päevaga, vahendab Insider. 

Käesoleva nädala alguses postitas Belle Instagrami video, kus rääkis, et plaanib kõikidele “janustele poistele” müüa enda pesuvett. Naine lisas, et vesi pole mõeldud siiski joomiseks, vaid sellel on pigem sentimentaalne väärtus. 

Oma toote reklaamimiseks avaldas ta sotsiaalmeedias video, kus ta vannis mängib ning ennast veega üle valab. Ilmselgelt mõjus see naise fännidele nagu mesi kärbestele, sest pesuvesi müüdi läbi kõigest 3 päevaga. 

Kaunitar kirjutas sotsiaalmeediasse, et ta ei uskunud, et vesi nii kiiresti otsa lõppeb ning lubas jälgijatele soovi korral peagi uut vett müüa. 

19-aastane Belle on tuntud oma nappide rõivaste ning ahegao näoilmete poolest, mida teinekord kasutatakse ka Jaapani multifilmides ning manga pornograafias.