Tuntud naiste parimad seksinipid

Huffington Post koostas nimekirja kuulsate naiste parimatest seksinippidest. Loe ja võta õppust.

 

Huffington Post koostas nimekirja kuulsate naiste parimatest seksinippidest. Loe ja võta õppust.

Ära häbene

”Tunnen paljusid inimesi, kes häbenevad dirty talk´i. Nad ei tea, mida öelda, kuidas alustada ja millal lõpetada. Nad usuvad ka, et kõlavad naeruväärsena. Aga ma tahan öelda, et dirty talk on väga lihtne ja üsna oluline,” sõnas näitleja Olivia Munn.

Ta soovitab meestel kohe alguses öelda, et neile selline asi meeldib. Kui asjaga liialt kaua oodata, võib see hiljem naise ära hirmutada.

Ära teeskle

Näitleja Cameron Diaz tuletab meelde, et seksikust peab oskama nautida.

”Midagi ei saa teeselda. Seksikus on hetke nautimine, olgu see siis tagasihoidlikus või kõvem kraam. Teesklus on ebausutav ja ei näe kunagi selline välja, nagu sa tahaksid, et see näeks.”

Proovige, proovige, proovige

Supermodell Heidi Klumi sõnul on osad inimesed väga innukad eksperimenteerima ja teised konservatiivsemad. Heidi soovitab partnerile oma soovidest rääkida ja aeg-ajalt uusi asju proovima.

”On kasulik vaeva näha, kasvõi oma riietusega ja teha asju, mis ei vasta standarditele.”

Me võime armuda kellesse tahes

Näitleja Lena Dunhami arvates ei peaks tulema üllatusena, kui naine seksib sellise mehega, kes ei vasta tema välimuse kriteeriumitele. Dunham soovitab asjadele teistpidi läheneda.

”Kas sa ei suuda ette kujutada naist, kes on seksis valmis milleks iganes ja tal õnnestub vähem seltskondlik mees oma kestast välja meelitada?”

Ära valeta endale

”Sa võid alati oma sugulastele valetada ja öelda, et sul on kõik hästi. Aga sa ei saa valetada oma vagiinale,” sõnas näitleja Olivia Wilde.

Seks eksiga pole tingimata halb mõte

Näitleja Rashida Jonesi meelest võib eksiga seksida, kui tead, et sa temaga rohkem ei kohtu või talle ei helista. Aga kui mõte keerleb endiselt selle ümber, et äkki saab suhtest veel asja, toob see kaasa probleeme. Jonesi meelest võib eksiga seksida ka siis, kui tahad talle näidata, kui palju sa pärast lahkuminekut õppinud oled.

Lohutusseks võib kasulik olla

”Minu arvates on lohutusseks suurepärane mõte,” sõnas näitleja Ari Graynor. Tema sõnul võib pärast lahkuminekut lohutusseks olla väljapääsuks raskest olukorrast. Vastasel juhul võib ees oodata pikk kuiv periood.

 

Buduaar.ee