TUNTUD RIIDEKAUPLUS SAATIS pluss-suuruses ostjatele kingituseks dieetbatoone

Riidekaupluse Forever 21 kliendid, kes tellisid sellel nädalal e-poest riided, leidsid oma pakist lisaks toodetele ka kingituse: Atkinsi dieetbatoonid. Kiirmoekett sattus batoonide saatmise tõttu terava kriitika alla. Nimelt saatsid nad kõnealuse kingituse suures osas just neile, kes tellisid tooteid pluss-suurusele, vahendab Harpersbazaar. 

Nii mitmedki pettunud kliendid on Atkinsi dieetbatoonidest postitanud pilte Twitterisse ning avaldanud fotode all suurt pahameelt. 

Üks kasutaja leiab, et Forever 21 saadab sellise teoga oma ostjatele välja ohtliku sõnumi. “See on pluss-suuruses inimeste mõnitamine,” kirjutas ta. Teine jällegi arvas, et tegu on tundliku teemaga ning nimetas kiirmoeketi kingitust kahjulikuks kõikidele asjaosalistele.

Forever 21 vastas ostjatele järgnevalt: “Aegajalt üllatab Forever 21 oma kliente tasuta toodetega, mida on pakkunud kolmandad osapooled. Tasuta tooted lisati tõepoolest kõikidele e-poest tellitud pakkidele, olenemata suurusest või kategooriast, limiteeritud ajaks ja on nüüd maha võetud. Vabandame kõikide klientide ees, kellele pahameelt valmistasime, kuna see polnud meie sooviks.”

Kuigi kiirmoekett väidab, et Atkinsi dieetbatoonid saadeti kõikidele klientidele, siis selline sõnum on siiski ohtlik kõikidele naistele olenemata suurusest. Dietttoodete saatmine kellele tahes võib inimeses tekitada söömishäire ja halva enesetunde.