Turvamehed paljastasid staaride glamuurse elu telgitagused

Turvamehed paljastasid staaride glamuurse elu telgitagused

Kuulsuste ihukaitsjad näevad staaride igapäevaelu lähedalt. Meelelahutuslehekülg Radar Online kogus staaride endistelt turvameestelt lugusid kuulsuste käitumise kohta, kui kaamerasilm on sulgunud.

Kuulsuste ihukaitsjad näevad staaride igapäevaelu lähedalt. Meelelahutuslehekülg Radar Online kogus staaride endistelt turvameestelt lugusid kuulsuste käitumise kohta, kui kaamerasilm on sulgunud.

Ihukaitsjad on muuhulgas olnud tunnistajaks narkouimas pidudele, varastamisele ja seksi palumisele. Siin on parimad paljastused:

Pidutseja Pink

Pink oli enne emaks saamist suur pidutseja.

”Ta jõi meeletult. Ta on üks suurimaid pidutsejaid, keda ma eales näinud olen. Kord jäi ta Playboy villasse magama,” rääkis endine töötegija.

Vabameelne Jennifer

Endise ihukaitsja sõnul on Jennifer Aniston väga vabameelne, mi puudutab oma keha esitlemist.

”Kui ta hommikul ukse avab, on tal seljas vaid aluspüksid ja napp T-särk. Ta ei ole kunagi täiesti riides, aga kõik on sellega harjunud. See on Jen! Ta on alati poolalasti.”

Hipi Julia

”Julia Roberts on täiuslik hipi. Ta võib mitu päeva pesemata olla, sest soovib vett säästa. Ja talle meeldib loomulikult lõhnata. Tema mees ei hooli sellest, sest on samasugune hipi. Need kaks on väga kaugel Hollywoodi glamuurist.”

Varastav Paris

Endine ihukaitsja väitis, et Parisele meeldib varastada.

”Enne kui Paris kuulsaks sai, ei tahtnud ta riiete eest maksta ja seega ta varastas. Ta varastas kõike, mis ei olnud põranda külge liimitud: ehteid, kingi, riideid… Kord ühel peol pidin ma ühed kingad oma jaki sees majast välja kandma. Paris oleks võinud endale tuhandeid selliseid kingi lubada ja ma ei mõista, miks ta neid varastada soovis.”

Pidutsev Miley

Endise ihukaitsja sõnul muutub Miley Cyrus täiesti kontrollimatuks, kui pidutseb.

”Limusiin on täis pidu, muusikat ja selliseid pilte, mida Miley sooviks, et keegi ei näeks.”

Sõltlane Lindsay

”Tema valvamine oli õudusunenägu. Ma palusin igal öösel, et ta end ära ei tapaks. Ta tarbis narkootikume ja alkoholi rohkem kui keegi teine.”

Vihastav Angelina

Angelina Jolie ei ole sugugi nii stabiilne ja rahulik suurpere ema, nagu ta mõista annab. Tema ihukaitsja on paljastanud, et kui Jennifer Bradile helistas, muutus Angelina väga vihaseks. Tülide ajal vehkis Angelina ka nugadega.

Flirtiv Britney

Kord palkas Britney isa tütre ihukaitsjaks Iisraeli endise sõduri Tsour Lee Adaton. Allika sõnul pakkus Britney Adatonile pidevalt seksi. Staar flirtis mehega koguaeg ja käis mööda maja alasti ringi.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid