TV3 endine ilmatüdruk Janne rääkis läbisaamisest isaga

TV3 endine ilmatüdruk Janne rääkis läbisaamisest isaga

Isa ja ema olemasolu on meile kõigile oluline, eriti veel noores eas, paraku peavad paljud meist leppima vaid ühe vanema armastusega. Ka TV3 endine ilmatüdruk Janne on üks nendest inimestest. Miks isa Janne ja tema ema juurest ära läks ja millised teised muutused Janne elus viimasel ajal aset on leidnud – sellest kõigest rääkis Budaar Jannega lähemalt.

Isa ja ema olemasolu on meile kõigile oluline, eriti veel noores eas, paraku peavad paljud meist leppima vaid ühe vanema armastusega. Ka TV3 endine ilmatüdruk Janne on üks nendest inimestest. Miks isa Janne ja tema ema juurest ära läks, ning millised teised muutused Janne elus viimasel ajal aset on leidnud – sellest kõigest rääkis Budaar Jannega lähemalt.

Hetkel teenib Janne leiba Lounge Deja Vu’s ettekandjana ning vabal ajal tegeleb hobiautode taastamisega. Miks Janne ilmatüdruku ameti maha pani? “Tahaksin väga öelda, et olen saanud oma elu õigesse temposse, kuid pigem paistab see hetk alles kusagil tunneli lõpus. Sebimist on nii palju, et kahjuks pidime ka TV3-ga otsad kokku tõmbama, kuna mind lihtsalt väsitas ära see, kui sul pole kuus mitte ainsatki vaba päeva. Niisiis, hetkel töötan vaid Deja Vu lounge’s. Paari nädala pärast ootab mind ees ka kolimine ning veel mitmeid teisi muudatusi, mis õnneks on nüüd vähemalt positiivsed olnud. Hetkel olen ma väga, lausa väga õnnelik, sest mul on elukaaslane, keda armastan ja üks väike Yorkshire’i terjer, kes on üks maailma toredamaid koerasid, ja minu elu on suhteliselt paigas lõpuks ometi,” tunnistab Janne.

Kuid mis juhtus Janne isaga – miks ta oma perekonna maha jättis? “Mäletan seda nii selgelt, olin siis umbes 12aastane. Isa läks ära ilma hüvasti jätmata, helistas vaid õhtul ja ütles mulle, et ta enam koju ei tule. Minu süda oli murtud, mismoodi saab lihtsalt niimoodi ära minna? Ma ei saanud aru! See oli minu ja mu ema jaoks väga raske etapp elus. Kuid nüüd oleme olukorraga leppinud ja edasi liikunud,” tõdeb Janne.

On arusaadav, et Janne sooviks oma isaga vahel kokku saada ja lihtsalt rääkida. “Näen oma isa vägagi harva. Kunagi nägin teda küll tihemini, kuid tänasel päeval vaid mõned korrad aastas. Kahjuks on temal olulisemaid tegemisi, kui mulle vahel kasvõi helistamine. Jah, vahel harva seda küll juhtub. Kuid siiski tunnen puudust oma isa armastusest. Kui ma temaga kohtuksin, siis ega ma ei kujuta ettegi, mida ma temalt küsida tahaksin. Ehk niisama lihtsalt juttu rääkida ja seda näost näkku, mitte telefonis. Niisama tahaks rääkida ja uurida, kuidas tal läheb, mida ta teeb ja oma elust rääkida. Oluline pole ka koht, kus me kohtuda võiksime, ilmselt saate isegi aru,” tunnistab Janne.

Karin Karu