Tyra Banks hiilib hotelliarvete maksmisest kõrvale

Meiegi televisioonis näidatud „Ameerika Supermodellide“
tõsieluseriaal on USA´s jõudnud uute osade filmimiseni. Tänavuse hooaja
modellid elasid 10 nädalat ühes luksushotelli sviidis, mille nad
täielikult ära rikkuda suutsid.

Meiegi televisioonis näidatud „Ameerika Supermodellide“ tõsieluseriaal on USA´s jõudnud uute osade filmimiseni. Tänavuse hooaja modellid elasid 10 nädalat ühes luksushotelli sviidis, mille nad täielikult ära rikkuda suutsid.

Kuuldavasti on Tyra Banksi „supermodellid“ nende hotellitoa, milles nad 10 nädalat elasid, ära rikkunud. Kogukahju ulatub poole miljoni dollarini, lisaks sellele 1500 dollarit tasumata elektriarve eest. Ja mida teeb Tyra? Püüab maksmisest kõrvale hoida!

Pagesix.com vahendab, et saate meeskond „tegi lakke sadu auke valgustuse üles panemiseks“ ja rikkusid Brasiiliast toodud puidust põrandad, sundides seeläbi hotelli omanikku põranda täies ulatuses üles võtma ja uue vastu vahetama pärast seda, kui modellihakatised kolme nädala eest välja kolisid.

Selgub, et lõhutud on ka 15 500 dollarit maksev kroonlühter nii, et seda enam parandada ei anna. Ka vannituba on rikutud suure veekahjustuse tõttu nii, et seda pidi lausa hallituse vastu testitama. „Torumees pidi tulema tualetti parandama ja vesi tekitas 90 000 dollari väärtuses kahju kauplusele hotelli esimesel korrusel,“ räägib allikas.

/Toimetas: Merili Sultsing/