Tyra Banks on edukas kuid õnnetu

34-aastase Ameerika supermodelli Tyra Banksi minevikku kaunistab edukas modellikarjäär ja ka Eestis teleekraanil jooksnud supermodelli saate juhtimine.  Tyra karjäär areneb sujuvalt ülesmäge ja tundub, nagu Tyra elaks unistuste elu. Hetkel juhatab ta teles isiklikku talk show`d ja tema edukuses ei saa keegi kahelda. Aga kas ta on õnnelik? Tyra tunnistas ajakirjale People, et tema elu on tühi.

34-aastase Ameerika supermodelli Tyra Banksi minevikku kaunistab edukas modellikarjäär ja ka Eestis teleekraanil jooksnud supermodelli saate juhtimine.  Tyra karjäär areneb sujuvalt ülesmäge ja tundub, nagu Tyra elaks unistuste elu. Hetkel juhatab ta teles isiklikku talk show`d ja tema edukuses ei saa keegi kahelda. Aga kas ta on õnnelik? Tyra tunnistas ajakirjale People, et tema elu on tühi: ” Ma lähen tööle ja külalised mu talk-shows nutavad mu õlal. Ja siis ma lähen koju, panen võtme lukuauku ja seal ootab mind tühjus: pole sõpru, pole meest, pole lapsi. Ma tunnen, et mu elus on nii palju asju, kui ma olen tööl, ja kui ma koju lähen, tunnen et mu elu on tühi”.  Ehk polegi selline eduka naise elu ihaldusväärne?

Meelelahutusäris on see nii tavaline, et naised loobuvad karjääri nimel kõigest muust, sest tundub, nagu oleks väga palju kaotada ja ükski hetk ei tundu edust loobumiseks õige olema. Tegelikult ei mängi ju rolli, palju sul on kontol raha või kui kõrgel ametikohal sa töötad, kui selle hind on armastus, tervis ja muud püsiväärtused. Ehk on tühjus edukuse osa?