Ühe foto eest eksklusiivne erapidu sulle ja su sõbrannadele

Tahaksid peale lõõgastavat masaazi sõbrannadega mullivannis shampust limpsida? Soovid selgeks õppida mõned kavalad masaazinipid? Buduaar annab ühele buduaarikale eksklusiivse puhkepaketi idamaises masaaziklubis Hedone, kuhu võid kaasa võtta ka 4 sõbrannat või sõpra. Selleks pead saatma meile ühe foto Buduaar Shoppingu ajakirjade müügiriiulist sinu kodupoes või bensiinijaamas, kust mööda juhtud minema. 

{image id=128136}Tahaksid peale lõõgastavat masaazi sõbrannadega mullivannis shampust limpsida? Soovid selgeks õppida mõned kavalad masaazinipid? Buduaar annab ühele buduaarikale eksklusiivse puhkepaketi idamaises masaaziklubis Hedone, kuhu võid kaasa võtta ka 4 sõbrannat või sõpra.

Selleks pead saatma meile ühe foto Buduaar Shoppingu ajakirjade müügiriiulist sinu kodupoes või bensiinijaamas, kust mööda juhtud minema. Kelle pildil on kõige rohkem meie ajakirjasid, see ongi võitja. Pole mingit loosimist, võidab see, kes mängureegleid jälgib ja kõige parema ajakirjade väljapaneku leiab. Aita meil leida see kauplus või bensiinijaam, kus on kõige rohkem Buduaar Shoppingut, et saaksime ka neile väikese üllatuskingituse saata.

REEGLID:

1) Pildil peab olema lisatud kaupluse või müügikoha nimi ja aadress;

2) pilt peab olema üles riputatud Buduaari kasutajate galeriisse oma kasutajanime alt või tuleb see saata MMS-ga e-mailile konkurss@buduaar.ee või telefonile 5044945. Ka mailiga või MMS-ga saadetud pildid lisame galeriisse teistega võistlema;

3) võistlus kestab 15.oktoobrini, võitja kuulutame välja 16.oktoobril.

PS! Kokkuleppel kauplusega võid ka ise ajakirja paremini välja panna.

Kõigi teiste vahel läheb loosimisse 10 Buduaar Shoppingu aastatellimust, millele on lisatud üllatuskingitus.