Üksikvanem Leena leidis saatest tõelise mehe!

32 kommentaari

Saatesarja “Üksikvanem otsib kaaslast” Leena (27) ja Taavi (38) elavad telesaate algusest saadik juba koos – kui teleekraanil Leena praegu alles valib Kristjani ja Taavi vahel ning kruvib pingeid, siis päriselus elavad teineteist leidnud Leena ja Taavi õnnelikult koos juba jaanipäevast saadik, vahendab Õhtuleht.  

Saatesarja “Üksikvanem otsib kaaslast” Leena (27) ja Taavi (38) elavad telesaate algusest saadik juba koos – kui teleekraanil Leena praegu alles valib Kristjani ja Taavi vahel ning kruvib pingeid, siis päriselus elavad teineteist leidnud Leena ja Taavi õnnelikult koos juba jaanipäevast saadik, kirjutab Õhtuleht.

“See oli minu jaoks esimese kohtumise järel selge, et Taavi on see õige. Edasi järgnes vaid mäng saate vaadatavuse huvides,” selgitab Leena ja meenutab naerdes, kuidas nad esimesel võttepäeval teisi oodates Taaviga kohtusid. “Kui Taavi päikeseprillid eest ära võttis ja ma ütlesin, et silma tuleb vaadata, sain aru, et see mäng on vähemalt minu jaoks otsustatud. Et see on see mees.”

Tarkade teadjate ja interneti kommentaatorite arvates pole Taavi üldse selline mees nagu paistab. Endised Taavi kallimad ja salasepitsejad on saates osaleja kohta välja nuhkinud mitmeid särtsakaid fakte. Nimelt osales mees mõni aeg tagasi koos veetleva Liinaga Malaisia-saates, et äkki on ta ikka abielus olnud ja jumal teab, mitu last tal küll olla võiks.
Taavi on vana rahu ise ja ütleb, et tegelikult võiks neid kommentaare olla veel rohkem. “Arutasime Leenaga seda asja. Me oleme täna sellised, nagu me oleme, just tänu oma minevikule.” Uudishimutsejatele teadmiseks: Taavi pole abielus olnud, kuigi tal on 15aastane poeg.

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevoimetaja