Üle neljakümne ja kaunim kui kunagi varem

Üle neljakümne ja kaunim kui kunagi varem

Pole midagi paremat, kui Sul on neid nelikümmend, kallis. Ning ei, me ei räägi siinkohal Loboutini kingapaaridest või Lanvini kleitidest, vaid aastatest. Vogue.it toob Buduaari lugejateni nende üle 40aastaste naiste ilu ja õnne saladused.

Pole midagi paremat, kui Sul on neid nelikümmend, kallis. Ning ei, me ei räägi siinkohal Loboutingi kingapaaridest või Lanvini kleitidest, vaid aastatest. Vogue.it toob Buduaari lugejateni nende üle 40 aastaste naiste ilu ja õnne saladused.

Kas see number tundub liiga kõrge ideaalse vanuse jaoks, ajaks, mil naine suudab enda jaoks anda vaid parimat? Sel juhul oled võib-olla jätnud märkamata, et neljakümnest on saanud uus kakskümmend. Sest, kui jätta seljataha töömured, stressi oma esimeste kortsude peale ning pideva bioloogilise kella tiksumise, mis vaevavad kolmekümnendatel, pole mitte miski parem kui uue perioodi nautimine koos kõikide eelistega, mis selle eaga kaasnevad. Endiselt pole veendunud?

Sel juhul vaata neid kuulsusi, kes on ületanud neljakümne piiri. Nad on palju enesekindlamad, palju küpsemad, oskavad ka enese üle naerda ning on targemad. Kuid mis kõige tähtsam, nad on ka palju kaunimad. 

Näiteks Halle Berry, kes on nüüd 45 aastane ja emaks oma nelja-aastasele tütrele Nahla’le, tal ei sega see olemast üks Hollywoodi seksikamatest näitlejannadest. Tal on täiuslik nahk, üks valgeimatest naeratustest ning sellele lisaks veel kadestamisväärne vorm, mille kohta ta ise ütleb, et hoiab seda vormi kandes samu teksaseid, mida ta kandis noorukina. Ta mängis kakskümmend aastat tähtsates seriaalides, kuid mitte kunagi peaosas. Tänaseks on tal olemas Oscar, Globe ja Emmy auhinnad.   

Teine naine, kes kindlameelselt vaatab tulevikku, mitte tagasi, on Sandra Bullock. Nüüdseks on tal seljataga ebameeldiv lahutus truudusetu Jesse G. James’iga, ta elab 47 aastaselt elu justkui 27 aastane: ta adopteeris väikese poisi Louis Bardo, ta nimetati ajakirja “People” poolt Aasta Naiseks 2010, ning ta arendab süütut (või siiski mitte?) suhet värskelt vallalise George Clooney’ga. Kui temalt praegu küsida, kuidas ta nahk nii värske välja näeb, siis ta vastab sellele, et tema saladus on lihtsalt tervislik dieet, suurepärased kreemid ning kirg elu vastu. Võib-olla, kuid kindel on see, et ta endiselt paneb endale järele vaatama. Natuke nagu Lucy Liu, imekaunis hiina-ameerika näitlejanna, kel endiselt nägu ja keha nagu teismelisel. Lausa niivõrd, et ta võis mängida teleseriaalis “Dirty Sexy Money” cheerleaderi rolli, nägemata sealjuures naeruväärne välja. 

 

Jennifer Anistoni, Naomi Wattsi, Nicole Kidmani, Sarah Jessica Parkeri, Salma Hayeki, Winona Ryderi, Christy Turlingtoni, Claudia Schifferi, Naomi Campbelli ja Monica Bellucci ilu ja õnne saladustest saad veel lugeda Vogue.it – st

 

Lilian Lõhmus