ÜLEKAALULINE ASHLEY GRAHAM ei mõista, miks Victoria’s Secrets teda ei taha

Kurvikas modell Ashley Graham, kes alle hiljuti tähistas oma 29. sünnipäeva, kuulub nende naiste hulka, kes jumaldavad oma kehavolte ning tunnevad uhkust oma ülekilode ja tselluliidi üle. Ashley on muuseas esimene pluss-suuruses modell, kes on pääsenud legendaarse ajakirja Sports Illustrated ajakirja kaanele.

Kurvikas modell Ashley Graham, kes alles hiljuti tähistas oma 29. sünnipäeva, kuulub nende naiste hulka, kes jumaldavad oma kehavolte ning tunnevad uhkust oma ülekilode ja tselluliidi üle. Ashley on muuseas esimene pluss-suuruses modell, kes on pääsenud legendaarse ajakirja Sports Illustrated ajakirja kaanele.

Nüüd, mil Ashley on moemaailmas jõudnud tippu, seab ta endale üha uusi eesmärke ning juba mõnda aega on naine unistanud sellest, et ka tema saaks kõndida Victoria’s Secreti laval koos teiste imekaunite pesumodellidega. Paraku aga ei ole see unistus ikka veel täide läinud ja tekib küsimus, kas see kunagi üldse juhtub?

Nimelt on Ashley mitmel korral avalikult välja öelnud, et ta soovib saada pesuingliks. Tema viimane kommentaar antud teemal oli: “Kui Victoria’s Secret mulle helistab ja palub mind nende pesumodellidega liituda, siis ma ütlen neile jah! Ma olen valmis neid toetama ja olema neile modelliks.”

Kuid ka selle kommentaari peale ei ole Victoria’s Secret reageerinud ning Ashley ei mõista, miks. Miks pole temast ikka veel saanud pesuinglit, kuigi ta on juba ammu välja öelnud, et see on see, mida ta tahab.

Ashley esindab tänapäeva ühiskonnas naisi, kes on geneetiliselt ülekaalulised, ent tunnevad end sellegipoolest igati seksikalt ning ei häbene oma kehavõlusid kogu maailmale näidata. Vaatamata kriitikale on Ashley’st saanud väga edukas modell, kelle fotod on ilmunud pea kõigis ülemaailmsetes moeajakirjades: Elle, Vogue, Glamour, Harper’s Bazaar ja muidugi seksikaid pesumodelle kajastav Sports Illustrated.

Allikas: cosmopolitan