Ülemiste City jagas tervisepäeva puhul 450 kg õunu

5 kommentaari

16. aprillil tähistas Targa Äri Linn Ülemiste City tervisepäeva, sel
puhul jagati Ülemiste Citys paiknevatele ettevõtetele 450 kg õunu.
Tervisepäeval esitleti ka e-tervise nurgakivi iPatsienti.

16. aprillil tähistas Targa Äri Linn Ülemiste City tervisepäeva, sel puhul jagati Ülemiste Citys paiknevatele ettevõtetele 450 kg õunu. Tervisepäeval esitleti ka e-tervise nurgakivi iPatsienti.


Ülemiste City tervisepäeva tähistati Eesti suurimas restoranis Mercado, kus huvilised said kontrollida tervisenäitajaid ning maitsta mõnusaid smuutisid. Kiiremad registreerujaid nautisid keset tööpäeva ka lõõgastavat massaaži, kahe tunni jooksul laskis ennast mudida 25 kontorirotti. Ülemiste Citys paiknev reisibüroo Estravel pakkus SPA pakette ning ökopood Maa terviseteid.
Ida-Tallinna Keskhaigla käivitas tervisepäeval ka patsiendiportaali iPatsient. Sisenedes Ida-Tallinna Keskhaigla kodulehelt www.itk.ee ID-kaardi ja PIN-koodiga patsiendiportaali, saab kasutaja vaadata oma terviseandmeid, broneerida arsti vastuvõtuaegu ja maksta visiiditasu. Sarnaselt internetipanga sünniga Eestis on see e-tervise lahendus uue ajajärgu algus Eestis.
Tervisepäeva puhul käis Mercadost läbi pea tuhat inimest ning edaspidi on Ülemiste Cityl plaanis taolisi üritusi kindlasti korrata.