ULMELISED FOTOD: MAAILMA PIKIM mees ja lühim naine said kokku

ULMELISED FOTOD: MAAILMA PIKIM mees ja lühim naine said kokku

Kui kokku saavad maailma kõige pikem mees ja maailma kõige lühem naine, siis ilmselt ei suudaks keegi uskuda, et nende kahe inimese pikkusevahe võiks ulatuda isegi kuni kahe meetrini. Kummalisel kombel on see aga võimalik ning lausa tõesti sündinud lugu, mida tõestavad üsnagi koomilised pildid.

Kui kokku saavad maailma kõige pikem mees ja maailma kõige lühem naine, siis ilmselt ei suudaks keegi uskuda, et nende kahe inimese pikkusevahe võiks ulatuda isegi kuni kahe meetrini. Kummalisel kombel on see aga võimalik ning lausa tõestisündinud lugu, mida tõestavad üsnagi koomilised pildid.

Türgist pärit 35aastane Sultan Kosen ja Indiast pärit 24aastane Jyoti Amge kohtusid Egiptuses meedia pilgu all, sest loomulikult sooviti antud hetk nii pildile kui ka videosse jäädvustada.

Sultan on hetke seisuga maailma kõige pikem mees ning pikkust on tal erinevate allikate väitel 2 meetrit ja 46,5 sentimeetrit või 51 sentimeetrit. Jyoti on aga üksnes 62,8 sentimeetri pikkune ning ühtlasi on see ka kõige lühem täiskasvanud inimese pikkus tänase päeva seisuga.

Pilte nende kahe inimese kohtumisest näed siin