”Unistuste Printsess” osaleja Marina Pugast: ”Midagi halba ei ole selles, et mees on rikas!”

”Unistuste Printsess” osaleja Marina Pugast: ”Midagi halba ei ole selles, et mees on rikas!”

Aina rohkem populaarsust koguv saade „Unistuste Printsess“ on toonud juba lühikese eetrisoleku ajaga palju intriige ning kõmujutte. Uurisime saates osalejalt Marinalt, kuidas ja miks läks tema televisiooni meest otsima.

Aina rohkem populaarsust koguv saade „Unistuste Printsess“ on toonud juba lühikese eetrisoleku ajaga palju intriige ning kõmujutte. Uurisime ühelt saate osalejalt Marinalt, kuidas ja miks läks tema televisiooni meest otsima.

Sattusid saatesse „Unistuste Printsess“ tänu oma õele, sa pahane ei olnud, et ta sind sinna registreeris?
Ma ei olnud pahane, sest mul on huumorimeelt ja mulle meeldivad naljad. Esimene reaktsioon oli: ma naersin täiega koos Natashaga. Mõte päriselt minna saatesse tuli veidi hiljem.

Kui palju teadsid saatesse minnes Dimist?
Eks ma vaatasin siis tema videot, ta meeldis mulle.

Milline oli sinu esmamulje temast?
Esmamulje oli positiivne. Mõtlesin, et päris tore mees: kena, intelligentne, rahulik.

…milline on mulje nüüd?
Sama.

Oled öelnud, et mees peab sulle võimaldama head elu, paljudele kõlab see, et justkui sind huvitaks mehe rikkus. Kuidas kommenteerid seda?
Ma ei mäleta, et olen kunagi seda otseselt öelnud, ei tea, miks kõik sellest kirjutavad, eks selline imidž on minu jaoks valitud. Minu jaoks tähendab hea elu hoopis midagi muud. See on suhe, kus ma armastan ja mind armastatakse, see on harmoonia, rahu, sõbrad, võimalused teha seda, mida minu hing ihkab, tegeleda oma hobidega, nautida iga hetke oma elust. Ütlen ausalt: minu elu ongi hea.
 
Kui oluline on sinu jaoks, et mees oleks rikas?
Muidugi midagi halba selles ei ole, et mees on rikas, raha annab vabadust. Kuid armastus ja keemia on ikkagi tähtsamad. Päris kindlasti ma ei saaks olla mehega, kelle vastu mul pole tundeid. Lisaks veel seda, et olen täiesti iseseisev naine ja minu elustiil ei muutu sellest, kas mu elus on rikas mees või mitte. Saan lubada endale ise kõike, mida vajan. Nii et prioriteediks on ikkagi tõelised tunded.

Kirjelda oma ideaalmeest.
Tark, optimistlik, huumorimeelega, kirglik, hoolitsev, natuke crazy.

Kas saate jooksul oli miski, mis sind häiris, kui jah, siis mis?
Ei saa öelda, et mind häiriks midagi, aga mõned asjad olid minu jaoks harjumatud. Näiteks see fakt, et ma peaks mingi mehe südame võitmiseks võitlema. Ma pole elu sees midagi sellist teinud.

Mis sa arvad, kui teist korda saaksid sama võimaluse, kas läheksid saatesse uuesti?
Ei läheks, ma olen saanud ülihuvitava kogemuse, mida enamik inimesi ei saa, ei taha või ei julge saada ning olen isiklikult sellega väga rahul. Kuid veel kord minna, ei, seda ma päris kindlasti ei vaja.

Kuidas on end televiisorist vaadata?
Ma olen varem tavalise kaameraga lasknud ennast filmida, näiteks kuskil reisil ja olen harjunud ennast vaatama. Kui ma praegu vaatan end selles reality‘s, siis on hoopis teine asi. Esiteks, ma ei tea, mis saatesse sisse läheb ja see on alati üllatus, teiseks, mõnikord üllatusena tulevad teiste inimeste arvamused ning kolmandaks tulevad mälestused, kuidas me olime seal, mida tegime, mõned naljad ja momendid, mis küll saatesse sisse ei mahtunud. Ma elan seda uuesti üle, aga vaatan samal ajal pealt. See on selline huvitav ja põnev deja-vu tunne.
 
Paljud leiavad, et saade on suurel määral kokku monteeritud. Mis sa arvad sellest?
Jah, muidugi mõned momendid on kokku miksitud. Aga eks siis on huvitavam vaadata, arvan, et Filmimehes on tõelised proffid ja oskavad oma tööd ülihästi teha.

 

Buduaar.ee