Unistuste printsess: Võidab Heili? Aga kes peaks võitma?

40 kommentaari
Unistuste printsess: Võidab Heili? Aga kes peaks võitma?

Juba nädala eest saabus Buduaari vihjeaadressile teade, et Unistuste Printsessi saate võidab Heili. Siis otsustasime seda mitte avaldada, sest iga asi olgu omal ajal ja meie soov pole pingetpakkuva telesaate käiku ette reklaamida. Pealegi ei ole meil ka kinnitust, et saadetud kiri tõele vastab.

“Et kolm naist suudaks saladust hoida, peaks kaks neist surnud olema,” ütleb rahvatarkus. Ja tundub, et see on asjakohane nõuanne ka Unistuste Printsessi saate neiudele, kes karmidest lepingutingimustest sõltumata saate saladust meediasse lekitavad.

Juba nädala eest saabus Buduaari vihjeaadressile teade, et Unistuste Printsessi saate võidab Heili. Siis otsustasime seda mitte avaldada, sest iga asi olgu omal ajal ja milleks ette reklaamida pingetpakkuva telesaate käiku. Pealegi ei ole meil ka kinnitust, et saadetud kiri tõele vastab.
Täna aga lahvatas meediasse info, mis kinnitab ka meile saadetud infot- unistuste printsi saab endale Heili. Üks väidetav väljakukkunud printsess kirjutas järgmist: Hea Buduaar, räägin teile saladuse. Roberto valib finaalis võitjaks Heili. Kuna tegelikult ei meeldinud Robertole eriti keegi ja Delisa oli ta vana sõbranna ( räägitakse, et Delisa tuli ka saatesse Roberto soovitusel), siis oleks ta hea meelega Delisa valinud. Aga ju nad kartsid, et nende vana sõprus jõuab meediasse ja kogu seda saadet peetakse pettuseks,” kirjutab väidetav saatest lahkunu.

Kas need jutud vastavad tõele või on tegu produtsentide kavala sooviga saate ümber rohkem kära ja kõmu tekitada, seda näitab aeg.

Milline unistuste printsess väärib sinu meelest võitu?